Ola Gościniak jak to się zaczęło wywiad czy każda kobieta może być ekspertką

Czy każda kobieta może być ekspertką?

Moją gościnią będzie Ola Gościniak. Odpowie na pytanie, czy każda kobieta może być ekspertką? Ola to Liderka WordPressa i kobiecych biznesów. Pomaga wyklikać marzenia o własnym biznesie online. Oswaja kontakt z technologią i narzędziami, które pomagają rozwijać skuteczne biznesy online.

Więcej o mojej gościni możesz przeczytać na jej kanałach:

Strona www Oli Gościniak

Instagram

Facebook

Moja gościni odpowie na pytania dotyczące tego jak pomaga swoją pracą, jak odkryła, że „to TO chce robić w życiu”. Myślę, że historia drogi do miejsca, w którym odkryła, co chce w życiu robić, będzie inspiracją dla wszystkich poszukujących swojej drogi zawodowej. Skorzystam z okazji i zapytam również Olę o raport, który niedawno opublikowała „Jesteś ekspertką! Uwierz w to!”

Pytania, jakie zadałam mojej gościni to m.in.:

  • co najbardziej lubisz w swojej pracy?
  • po jakim czasie zaczęłaś zarabiać na swojej działalności?
  • czy robiłabyś to za darmo?

Cały wywiad z Olą o tym, czy każda kobieta może zostać ekspertką, obejrzysz na YouTube:

Możesz też posłuchać nagrania z tego wywiadu w formie podcastu na Spotify oraz Apple 

 

Automatyczna transkrypcja części rozmowy:

 

Co w swojej pracy najbardziej lubisz?

To jest trudne pytanie, bo moja praca powstała po to, żebym mogła robić to, co najbardziej lubie. I lubie w mojej pracy wszystko i nawet nie chce teraz tego wybierać. Tego nauczyła mnie moja czterolatka. Możemy lubić wiele rzeczy.

Lubie konferencje organizować i lubie z kobietami współpracować. I Lubię to i tamto. I po to zrobiłam ten biznes wiesz, żeby wybierać różne rzeczy, które lubię. Wszystkie rzeczy lubię.

Łatwiej byłoby mi odpowiedzieć czego nie lubię. Faktury, kwestie prawne umowy i tak dalej. To jest to czego nie lubię. Resztę lubię.

A podatki?

A to jest dziwne, ale lubię płacić podatki. Nie wiem jak w innych krajach, ale w Polsce jest takie postrzeganie, że lubi się płacić podatków. I wiesz na siłe szukamy tych kosztow, podatki jak najmniejsze. Ale koniec końców w kieszeni niewiele nam zostaje. Więc jak ja płacę duże podatki to sobie tak myśle: to był dobry miesiąc.

O i to jest fajnie, szukanie wdzięczności nawet w podatkach.

Powiedz mi, jak to się wszystko zaczęło, że pomyślałaś, że chcesz pomagać kobietom?

Robić strony www. A tak naprawdę dalej się to rozwinęło na dalsza pomoc, ale co było, jaki był ten pierwszy impuls?

No wiesz co, ja zaczęłam 11 lat temu swój biznes, zaraz po studiach założyłam firmę i plan był taki, że tworze strony internetowe, to mi sprawiało największą frajdę. Od lat sie tym zajmowałam, było to dla mnie oczywiste. Wcześniej w trakcie studiów pracowałam też dla innych osób i wiedziałam, że nie chce tego robić.

Zapraszam Cię też do innych wywiadów z serii "Jak to się zaczęło":

Czy każdy może wydać książkę?

Czy z rękodzieła można zrobić sposób na życie?

Na czym polega wypalenie zawodowe?

Jak przestać myśleć o jedzeniu?

W jakich dolegliwościach pomaga nam natura?

Co to jest i jak może Ci pomóc MINDSET?

Jak mówić o trudnych sprawach w prosty sposób?

Jak emocje wpływają na nasze zdrowie?

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
Drukuj

Jestem Mentorką Marzycieli. Pomagam osobom zmęczonym swoją pracą odkryć co tak naprawdę chcą robić w życiu, aby mogli poczuć sens i radość z tego co robią <3 Zrezygnowałam z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyłam w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła moje podejście do pracy i życia. 

Swoją historię opowiedziałam m.in. na konferencji TEDx i książce „Dziewięć marzeń”. Prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy