sesje 1:1 online Martina Zawadzka - Gawrońska - powołanie, misja

Nazywam się Martina Zawadzka - Gawrońska
i jestem Coachem Kariery, Mentorką Marzycieli.

Wspieram osoby, którym praca nie daje poczucia sensu, są zmęczeni swoim dotychczasowym zajęciem. Pomagam im znaleźć Życiową Misję. Zmienić pracę na taką, która jest zgodna z ich super mocami (naturalnymi talentami, pasjami, mocnymi stronami…)

Wierzę, że każdy z nas urodził się po coś. Ma swoje naturalne talenty i misję, którą ma tu na Ziemi. Pomogę Ci odkryć swoje unikatowe super moce i zawodowe powołanie. Zbudować życie zgodne z Tobą. 

 

Martina Zawadzka-Gawrońska sesje coaching

- Z kim pracuję? -

Z osobami, które mają już doświadczenie zawodowe, ale...

...nie czują się dobrze w miejscu w którym pracują. Myślą o zmianie pracy / rozpoczęciu własnego biznesu/ zmianie kierunku, aby działać z poczuciem sensu.

Z osobami, które nie chcą eksperymentować, pragną poczuć pewność swojego wyboru kariery.

Zależy im, aby nie stracić stabilizacji finansowej i wykorzystać (bądź nie wykorzystać) swoje dotychczasowe doświadczenia. Też byłam w tym miejscu, dlatego dobrze rozumiem te uczucia i potrzeby.

Osobom, które nie wiedzą, co chcą robić w życiu,

pomagam znaleźć pomysł na siebie zgodny z ich naturalnymi talentami i wartościami.

- JAKIE SĄ REZULTATY PRACY ZE MNĄ? -

- JAK WYGLĄDAJĄ SESJE? -

Pracuję swoją Autorską Metodą DREAM BIG! Łączę skuteczne formy rozwoju osobistego i duchowego w zależności od potrzeb, np. narzędzia lepszego poznania siebie, słuchanie swojego serca, rozwijania świadomości, narzędzia coachingowe. Dzielę się również własnym doświadczeniem i wnioskami z odkrywania siebie i znalezienia swojej misji. Ta różnorodność metod pomaga odkryć ukryte talenty, wskaże ścieki, które warto zbadać i zainspiruje Cię do podjęcia działań, które prowadzą do spełnienia marzeń o odnalezieniu tego, co chcesz robić w życiu.

misja powołanie talenty pasje odkryj siebie autorska metoda dream big

- Moja historia -

Historia, którą chce Ci opowiedzieć zaczęła się kilka lat temu, pracowałam wtedy w korporacji. Zaczynałam jako recepcjonistka, później asystentką… aż po kilku zmianach stanowiska zostałam młodszym managerem – chciałam tego! Pięłam się po szczeblach drabiny kariery, którą dyktowały moje osiągniecia, czasem przypadek i rozsądek związany z wyższym wynagrodzeniem. 

Pracowałam prawie 10 lat w tej firmie – lubiłam ją! Jednak coś wewnątrz mnie zaczęło się zmieniać. Już nie chodziło o większe zarobki, pracę zdalną czy inne benefity. Zaczęłam czuć, że to już nie jest moje miejsce – zmęczenie, mniejsza motywacja do wykonywanych obowiązków a nawet łzy w drodze do pracy stały się moją codziennością. Nie rozumiałam co się ze mną dzieje, byłam zagubiona.

- opinie -

Aleksandra
AleksandraKierownik ds. projektów
Czytaj więcej
Zdecydowałam się na sesje 1:1, ponieważ w moim pozornie uporządkowanym życiu ciągle mi czegoś brakowało, czułam że stoję w miejscu a jednocześnie nie potrafiłam określić czego potrzebuję i jaki jest mój główny problem. Sesje pozwoliły mi odnaleźć właściwy kierunek, zmieniła się moja świadomość oraz określiłam priorytety w moim życiu. W trakcie wspólnych zajęć osiągnęłam założony cel a przy okazji udało mi się rozwiązać kilka innych problemów, które w między czasie wyszły na światło dziennie a z których nie zdawałam sobie wcześniej sprawy. Martina dala się poznać jako profesjonalna i bardzo motywująca. Doskonały obserwator.
Edyta
EdytaPrzedsiębiorca
Czytaj więcej
Bardzo lubię pracować z Martiną. Jest skupiona, uważna, a jednocześnie ciepła i otwarta, co stwarza dobry klimat do poszerzenia swojej świadomości. Osobiście cenię sobie u Martiny to, że szanuje czas; swój i klienta. Daje to dodatkowy komfort pracy! Polecam serdecznie!

Więcej opinii znajdziesz na stronie internetowej dobrycoach.pl

Wybierz pakiet sesji dla siebie

Pojedyncza sesja 1:1

online
300
 • Pojedyncza sesja 1:1 online podczas której skupimy się na temacie, z którym przychodzisz, np. przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, utwierdzenie się w wyborze drogi zawodowej. Sesja trwa zazwyczaj 60 min. (jeśli jest taka potrzeba przedłużamy do 75min.)

Praca w zgodzie z Tobą

pakiet 6 sesji 1:1 online
1800
 • Pakiet 6 sesji 1:1 online, podczas których skupimy się na zagadnieniach, które pomogą Ci wybrać drogę zawodową świadomie zgodną z Tobą. Tematy naszych sesji:
 • 1. Określimy cel jaki chcesz osiągnąć oraz poznasz swoje wartości.

 • 2 i 3. Twoje SUPERMOCE: poznasz i zrozumiesz swoje talenty, silne strony, umiejętności w pracy.
 • 4. Wpływ pasji i hobby na Twoją drogę zawodową
 • 5. Pozbędziesz się blokad, które uniemożliwiają zmianę.
 • 6. Plan działania
 • W BONUSIE otrzymasz: Workbook o tym, jak znaleźć swoją pasję o wartości 47zł
 • W BONUSIE otrzymasz: Pakiet 3 medytacji, które pomogą Ci wejść w proces głębiej, otworzyć swoje serce na nowe, dobre zmiany w Twoim życiu o wartości 147zł (dla chętnych).

Odkryj swoje powołanie

pakiet 10 sesji + 1 sesja w bonusie
3000
 • Pakiet 10 sesji 1:1 online + 1 sesja w bonusie, podczas których skupimy się na zagadnieniach, które pomogą Ci wybrać drogę zawodową świadomie oraz odkryć swoją życiową misję
 • 1. Określimy cel jaki chcesz osiągnąć oraz poznasz swoje
 • 2 i 3. Twoje SUPERMOCE: poznasz i zrozumiesz swoje talenty, silne strony, umiejętności w pracy.​
 • 2 i 3. Twoje SUPERMOCE: poznasz i zrozumiesz swoje talenty, silne strony, umiejętności w pracy.​
 • 4. Wpływ pasji i hobby na Twoją drogę zawodową​
 • 5. Pozbędziesz się blokad, które uniemożliwiają zmianę.​
 • 6. Plan działania​
 • 7. Analiza Twojej dotychczasowej drogi zawodowej i edukacji
 • 8. Rola marzeń
 • 9 i 10. Odkrycie Twojej misji życiowej
 • W BONUSIE otrzymasz: Dodatkową sesje 1:1 online, którą możesz wykorzystać w ciągu roku od zakupu o wartości 300zł
 • W BONUSIE otrzymasz: Dodatkowe materiały do selfcoachingu dobrane indywidualnie, na podstawie potrzeb
 • W BONUSIE otrzymasz: Workbook o tym, jak znaleźć swoją pasję o wartości 47zł​
 • W BONUSIE otrzymasz: Pakiet 3 medytacji, które pomogą Ci wejść w proces głębiej, otworzyć swoje serce na nowe, dobre zmiany w Twoim życiu o wartości 147zł (dla chętnych).​

Jeśli nie wiesz, który pakiet wybrać albo chcesz skonsultować swój problem możesz się umówić ze mną na 20 minową rozmowę na Google Meet. Napisz do mnie maila: martina.zawadzka@gmail.com

Scroll to Top