martina zawadzka tedx

O mnie

Wierzę, że to o czym marzymy, nie przypadkowo jest naszym marzeniem. Wierzę w świat, w którym mamy odwagę żyć swoim powołaniem, rozwijać się, podróżować, dobrze zarabiać i mieć czas cieszyć się życiem. Staram się żyć w ten sposób i inspirować innych do spełniania własnych marzeń. Wiedzą i doświadczeniem dzielę się w książce, na blogu oraz prowadząc warsztaty i spotkania autorskie

Jestem autorką książki „Dziewięć marzeń, jak odnalazłam siebie w podróży dookoła świata ” i poradnika „Jak wyznaczać cele i je realizować” oraz bloga lovelajf.pl

Pasjonatką życia i podróży po Azji, Ameryce i Europie. Przemierzam Polskę opowiadając o tym co widziałam, czego doświadczyłam i innych kulturach. 

Jako certyfikowany coach, łączę wiedzę z podróży z rozwojem osobistym. Krok po kroku pokazuję drogę do realizacji celów, inspiruję do spełniania marzeń i lepszego poznania samego siebie. 

współpraca z blogerem książka

Książki

To pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku „Jedź, módl się, kochaj” Elizabeth Gilbert.

Autorka, czyli ja opisuje historię, która wydarzyła się naprawdę.  Po wielu latach pracy w korporacji przestałam widzieć sens w codzienności swojego życia. Porzuciłam pracę managera w jednej z warszawskich korporacji, sprzedałam dobytek i postawiłam na marzenia. Tak rozpoczyna podróż dookoła świata w pojedynkę, w którą wyruszyłam tylko z plecakiem wielkości bagażu podręcznego. 

To podróż pełna humoru i fantastycznych przygód. Historia o przyjaźni, miłości i poszukiwaniu siebie z egzotyką m.in. Bali, Filipin, Australii, Hawajów w tle.

Poradnik "Jak wyznaczać sobie cele i je realizować"

Książka krok po kroku przeprowadza przez proces wyznaczenie celu/ celów i przygotuje do ich realizacji. Co prawda, nie wstanie za czytelnika z kanapy i nie spełni Jego marzeń. Będzie natomiast dużym wsparciem na drodze ku ich realizacji. Oprócz praktycznych informacji książka zawiera również zestaw ćwiczeń, który ułatwi i uprzyjemni cały proces.

ebook o wyznaczaniu celów

Spotkania autorskie, szkolenia, warsztaty

lovelajf netia off camera
dziewięć marzeń południk zero
lovelajf Południk Zero
plakat Rembertów Martina Zawadzka

Aktualna oferta:

Spotkania autorskie

Szkolenia, warsztaty

Podczas spotkania opowiadam historię zmiany swojego życia porzucenia pracy w korporacji i podążanie za marzeniami, czyli wyruszenie w podróż dookoła świata w pojedynkę w pojedynkę.

Pokazuję zdjęcia oraz video z egzotycznych miejsc – m.in. Filipin, Indonezji, Hawajów, Kalifornii oraz Nowego Jorku. Nie opowiadam sucho o tych krajach a wspominam wyłącznie o „smaczkach” z podróży. Staram się być w interakcji z publicznością, a także dostarczyć w prezentacji ładunek emocjonalny.

Uczestników zazwyczaj interesują wątpliwości towarzyszące przed podróżą solo, pakowanie plecaka w kilkumiesięczną podróż – co również zawieram w prezentacji.

 Zabawna, a zarazem wzruszająca historia drogi do marzeń, z podróżniczym tłem. Wulkan inspiracji i motywacji do działania.

Mówię również o blogowaniu w podróży, bo dzięki nim tak naprawdę zaczęła się moja przygoda w internecie.

Warsztaty są skierowane dla uczniów szkół  oraz osób dorosłych. Czas trwania dopieramy w zależności do potrzeb – 45min., 3h lub całodzienne. Tematy warsztatów:

  • ” Twój życiowy kompas”. Podczas warsztatów uczestnicy poznają swoje wartości, które

    podczas podróży życia, zawirowań, sztormów wskażą  zawsze dobrą drogę do domu, do nas samych, do tego co jest dla nas ważne.

  • „Jestem wartościowy” – Warsztaty podczas których skupimy się na mocnych stronach uczestników. Docenimy samych siebie i uwierzymy we własne możliwości!
  • Mapa marzeń – przyjemny kreatywny i plastyczny warsztat o marzeniach dla osób w każdym wieku.
  • „Podróż do siebie” skierowany głównie do warsztat dla kobiet, o tym jak żyć zgodnie z samą sobą. Warsztat jednodniowy bądź weekendowy.

Referencje, opinie uczestników

Serdecznie dziękujemy za cudne spotkanie. Rozmawiałam z uczestnikami po spotkaniu. Byli zachwyceni, nawet ci najmłodsi.  Pięknie i ciekawie  poprowadzone zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Emanowała z Pani radość z tego co robi, a to najważniejsze żeby być szczęśliwą. 

Grażyna Błaszkiewicz, Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy im. dr Juliana Gerpe w Łabiszyn

Martinę gościliśmy w naszej bibliotece podczas deszczowej i zimnej Nocy Bibliotek. Dzięki niej przenieśliśmy się jednak w słoneczne i egzotyczne miejsca, co chyba większości naszych czytelników było w tym dniu bardzo potrzebne:) Spotkanie było bardzo motywujące – bo przecież warto spełniać marzenia i w żadnym wypadku nie należy się tego bać!

Sylwia Wróbel, Dyrektor GBP w Lipowej

…Twoje dzisiejsza prezentacja wypadła bardzo dobrze! Naprawdę mnie zmotywowałaś do dążenia do swojego celu i spełnienie mojego marzenia jakim jest zdobycie rozgłosu na polskiej scenie cosplayowej… 

Czarek, 16l

… Cudowna opowieść o marzeniach i podróży dokoła świata! Piękny przykład zmiany i realizacji swoich marzeń w rytmie słów: „do niczego nie zmuszam, tylko pokazuję”. Jesteś inspiracją i potwierdzeniem, że można! 

Małgorzata, 42l

 

…byłam wczoraj na Twoi wystąpieniu i szczerze mówiąc Twoja prezentacja zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Aż się rozryczałam gdy wracałam do domu, bo pomyślałam, że naprawdę wszystko jest możliwe…

Natalia,  26l

 

Media

pytanie na śniadanie Martina Zawadzka

Nagranie z rozmowy w Pytaniu na śniadanie jest dostępne tutaj.

lovelajf w jedynce polskiego radia
lovelajf tedx
media martina

Kontakt

Przewiń do góry