Martina Zawadzka-Gawrońska | marzenia, pasje, powołanie, rozwój
martina zawadzka tedx

O mnie

Jestem coachem biznesu, mentorką marzycieli .Pomagam odnaleźć swoją drogę w chaosie pomysłów, odkryć swoją misję i wyjść z nią do świata. Inspiruje do stawiania pierwszych kroków w biznesie online. Wierzę, że praca oprócz pieniędzy może dać nam dużo radości i satysfakcje, spełnienie!

Zrezygnowałam z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyłam w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła moje podejście do pracy i życia. Nauczyciele, których poznałam w podróży oraz studia coachingu akredytowane przez ICF zaprowadziły mnie do szukania sensu i radości w tym co robimy.

Swoją historię opowiedziałam m.in. na konferencji TEDx. Jestem autorką książki „Dziewięć marzeń” oraz bloga lovelajf.pl. Stworzyłam autorską, skuteczną metodę odkrywania swojej misji – DREAM BIG! Prowadzę również autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online.

Martina Zawadzka-Gawrońska sesje coaching

Moja historia

Historia, którą chce Ci opowiedzieć zaczęła się kilka lat temu, pracowałam wtedy w korporacji. Zaczynałam jako recepcjonistka, później asystentką… aż po kilku zmianach stanowiska zostałam młodszym managerem – chciałam tego! Pięłam się po szczeblach drabiny kariery, którą dyktowały moje osiągniecia, czasem przypadek i rozsądek związany z wyższym wynagrodzeniem. 

Pracowałam prawie 10 lat w tej firmie – lubiłam ją! Jednak coś wewnątrz mnie zaczęło się zmieniać. Już nie chodziło o większe zarobki, pracę zdalną czy inne benefity. Zaczęłam czuć, że to już nie jest moje miejsce – zmęczenie, mniejsza motywacja do wykonywanych obowiązków a nawet łzy w drodze do pracy stały się moją codziennością. Nie rozumiałam co się ze mną dzieje, byłam zagubiona.

>>Czytaj dalej<<

Książki

To pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku „Jedź, módl się, kochaj” Elizabeth Gilbert.

Autorka, czyli ja opisuje historię, która wydarzyła się naprawdę.  Po wielu latach pracy w korporacji przestałam widzieć sens w codzienności swojego życia. Porzuciłam pracę managera w jednej z warszawskich korporacji, sprzedałam dobytek i postawiłam na marzenia. Tak rozpoczyna podróż dookoła świata w pojedynkę, w którą wyruszyłam tylko z plecakiem wielkości bagażu podręcznego. 

To podróż pełna humoru i fantastycznych przygód. Historia o przyjaźni, miłości i poszukiwaniu siebie z egzotyką m.in. Bali, Filipin, Australii, Hawajów w tle.

Jak znaleźć pasję? E-book

To przewodnik, który z poczuciem humoru i lekko poprowadzi Cię przez najkrótszą z dróg do Twojej pasji.

Dowiesz się, gdzie i jak szukać pasji, żeby ją znaleźć. Jak unikać pułapek, które tylko czekają, żeby rozproszyć Twoją uwagę na tej drodze.

Książka poprowadzi Cię za rękę do tego, za czym tęsknisz i spędzania czasu tak jak tego pragniesz. 

jak znaleźć pasje ebook

Poradnik "Jak wyznaczać sobie cele i je realizować"

Książka krok po kroku przeprowadza przez proces wyznaczenie celu/ celów i przygotuje do ich realizacji. Co prawda, nie wstanie za czytelnika z kanapy i nie spełni Jego marzeń. Będzie natomiast dużym wsparciem na drodze ku ich realizacji. Oprócz praktycznych informacji książka zawiera również zestaw ćwiczeń, który ułatwi i uprzyjemni cały proces.

Obecnie niedostępny.

ebook o wyznaczaniu celów

Spotkania autorskie, szkolenia, warsztaty

martina zawadzka wywiad lovelajf netia off camera
dziewięć marzeń południk zero
lovelajf Południk Zero
plakat Rembertów Martina Zawadzka

Aktualna oferta:

Konferencje, wydarzenia

Najczęściej występuję na konferencjach poruszających tematykę rozwoju osobistego, biznesu online. Chcesz porozmawiać o prelekcji na konferencji/ wydarzeniu, które organizujesz? Napisz do mnie: martina.zawadzka@gmail.com

Spotkania autorskie

Szkolenia, warsztaty

Podczas spotkania opowiadam historię zmiany swojego życia porzucenia pracy w korporacji i podążanie za marzeniami, czyli wyruszenie w podróż dookoła świata w pojedynkę w pojedynkę.

Pokazuję zdjęcia oraz video z egzotycznych miejsc – m.in. Filipin, Indonezji, Hawajów, Kalifornii oraz Nowego Jorku. Nie opowiadam sucho o tych krajach a wspominam wyłącznie o „smaczkach” z podróży. Staram się być w interakcji z publicznością, a także dostarczyć w prezentacji ładunek emocjonalny.

Uczestników zazwyczaj interesują wątpliwości towarzyszące przed podróżą solo, pakowanie plecaka w kilkumiesięczną podróż – co również zawieram w prezentacji.

 Zabawna, a zarazem wzruszająca historia drogi do marzeń, z podróżniczym tłem. Wulkan inspiracji i motywacji do działania.

Mówię również o blogowaniu w podróży, bo dzięki nim tak naprawdę zaczęła się moja przygoda w internecie.

Warsztaty są skierowane dla uczniów szkół  oraz osób dorosłych. Czas trwania dopieramy w zależności do potrzeb – 45min., 3h lub całodzienne. Tematy warsztatów:

  • ” Twój życiowy kompas”. Podczas warsztatów uczestnicy poznają swoje wartości, które

    podczas podróży życia, zawirowań, sztormów wskażą  zawsze dobrą drogę do domu, do nas samych, do tego co jest dla nas ważne.

  • „Jestem wartościowy” – Warsztaty podczas których skupimy się na mocnych stronach uczestników. Docenimy samych siebie i uwierzymy we własne możliwości!
  • Mapa marzeń – przyjemny kreatywny i plastyczny warsztat o marzeniach dla osób w każdym wieku.
  • „Podróż do siebie” skierowany głównie do warsztat dla kobiet, o tym jak żyć zgodnie z samą sobą. Warsztat jednodniowy bądź weekendowy.

Referencje, opinie uczestników

Serdecznie dziękujemy za cudne spotkanie. Rozmawiałam z uczestnikami po spotkaniu. Byli zachwyceni, nawet ci najmłodsi.  Pięknie i ciekawie  poprowadzone zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Emanowała z Pani radość z tego co robi, a to najważniejsze żeby być szczęśliwą. 

Grażyna Błaszkiewicz, Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy im. dr Juliana Gerpe w Łabiszyn

Martinę gościliśmy w naszej bibliotece podczas deszczowej i zimnej Nocy Bibliotek. Dzięki niej przenieśliśmy się jednak w słoneczne i egzotyczne miejsca, co chyba większości naszych czytelników było w tym dniu bardzo potrzebne:) Spotkanie było bardzo motywujące – bo przecież warto spełniać marzenia i w żadnym wypadku nie należy się tego bać!

Sylwia Wróbel, Dyrektor GBP w Lipowej

…Twoje dzisiejsza prezentacja wypadła bardzo dobrze! Naprawdę mnie zmotywowałaś do dążenia do swojego celu i spełnienie mojego marzenia jakim jest zdobycie rozgłosu na polskiej scenie cosplayowej… 

Czarek, 16l

… Cudowna opowieść o marzeniach i podróży dokoła świata! Piękny przykład zmiany i realizacji swoich marzeń w rytmie słów: „do niczego nie zmuszam, tylko pokazuję”. Jesteś inspiracją i potwierdzeniem, że można! 

Małgorzata, 42l

 

…byłam wczoraj na Twoi wystąpieniu i szczerze mówiąc Twoja prezentacja zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Aż się rozryczałam gdy wracałam do domu, bo pomyślałam, że naprawdę wszystko jest możliwe…

Natalia,  26l

 

Media

pytanie na śniadanie Martina Zawadzka

Moja rozmowa w Pytaniu na Śniadanie dostępna jest tutaj: Podróż dookoła świata w pojedynkę w Pytaniu na Śniadanie

lovelajf tedx wywiad martina zawadzka
radio tok fm Martina Zawadzka wywiad
martina zawadzka radio lovelajf w jedynce polskiego radia

Audycja „Życie jest piękne” w Polskim Radiu 24. Rozmawialiśmy z Taisją Laudy i Pawłem Droździakiem o spełnianiu marzeń.

martina zawadzka wywiad lovelajf netia off camera

Rozmowa z Włodkiem Markowiczem podczas Netia OFF Camera

lovelajf Południk Zero

Miałam przyjemność przeprowadzić dziesiątki inspirujących prelekcji i spotkań autorskich w całej Polsce.

Jak przygotować wystąpienie publiczne

Największym wyróżnieniem był dla mnie występ na konferencji TEDx, na który zgłosili mnie uczniowie Politechniki Warszawskiej: Jak się spełnia marzenia? Martina Zawadzka

martina zawadzka tedx
media martina zawadzka

A także… 

Kontakt

Scroll to Top