martina zawadzka tedx

O mnie

Autor książki „Dziewięć marzeń” i poradnika „Jak wyznaczać cele i je realizować” oraz bloga lovelajf.pl

Pasjonatka życia i podróży po Azji, Ameryce i Europie. Przemierzam Polskę opowiadając o tym co widziałam, czego doświadczyłam i innych kulturach. 

Łączę wiedzę z podróży z rozwojem osobistym. Krok po kroku pokazuję drogę do realizacji celów, inspiruję do spełniania marzeń. 

 

współpraca z blogerem książka

Książki

To pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku „Jedź, módl się, kochaj” Elizabeth Gilbert.

Autorka, czyli ja opisuje historię, która wydarzyła się naprawdę.  Po wielu latach pracy w korporacji przestałam widzieć sens w codzienności swojego życia. Porzuciłam pracę managera w jednej z warszawskich korporacji, sprzedałam dobytek i postawiłam na marzenia. Tak rozpoczyna podróż dookoła świata w pojedynkę, w którą wyruszyłam tylko z plecakiem wielkości bagażu podręcznego. 

To podróż pełna humoru i fantastycznych przygód. Historia o przyjaźni, miłości i poszukiwaniu siebie z egzotyką m.in. Bali, Filipin, Australii, Hawajów w tle.

Poradnik "Jak wyznaczać sobie cele i je realizować"

Książka krok po kroku przeprowadza przez proces wyznaczenie celu/ celów i przygotuje do ich realizacji. Co prawda, nie wstanie za czytelnika z kanapy i nie spełni Jego marzeń. Będzie natomiast dużym wsparciem na drodze ku ich realizacji. Oprócz praktycznych informacji książka zawiera również zestaw ćwiczeń, który ułatwi i uprzyjemni cały proces.

ebook o wyznaczaniu celów

Spotkania autorskie, szkolenia, warsztaty

lovelajf netia off camera
lovelajf Południk Zero
plakat Rembertów Martina Zawadzka

Tematy spotkań

Spotkania autorskie, warsztaty…

Jak się spełnia marzenia? – Zabawna, a zarazem wzruszająca historia drogi do marzeń, z podróżniczym tłem. Wulkan inspiracji i motywacji do działania.

– Podróż dookoła świata w pojedynkę – Niezwykłe przygody z Australii, zdjęcia z Indonezji,  filmiki z Filipin oraz ciekawe  i często zabawne opowieści z Hawajów i innych zakątków świata, chętnie opowiem podczas spotkania autorskiego. 

– Jak wyznaczać cele i je realizować – temat idealny do przeprowadzenia warsztatów.

Szkolenia

– Profesjonalna komunikacja w mediach społecznościowych

– Media Społecznościowe od A do Z

Referencje, opinie uczestników

…Twoje dzisiejsza prezentacja wypadła bardzo dobrze! Naprawdę mnie zmotywowałaś do dążenia do swojego celu i spełnienie mojego marzenia jakim jest zdobycie rozgłosu na polskiej scenie cosplayowej… 

Czarek, 16l

… Cudowna opowieść o marzeniach i podróży dokoła świata! Piękny przykład zmiany i realizacji swoich marzeń w rytmie słów: „do niczego nie zmuszam, tylko pokazuję”. Jesteś inspiracją i potwierdzeniem, że można! 

Małgorzata, 42l

 

…byłam wczoraj na Twoi wystąpieniu i szczerze mówiąc Twoja prezentacja zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Aż się rozryczałam gdy wracałam do domu, bo pomyślałam, że naprawdę wszystko jest możliwe…

Natalia,  26l

 

Media

lovelajf w jedynce polskiego radia
lovelajf tedx
media martina

Kontakt