jedynka polskie radio życie jest piękne

Jedynka Polskie Radio Życie jest piękne - rozmawiamy o marzeniach

Gdy otrzymałam zaproszenie od Miry Jankowskiej na trzy godzinną audycję pod tytułem Życie jest piękne do Jedynki Polskiego Radia, pomyślałam, że 3h to bardzo długo i o czym my będziemy tak długo mówić!? Tymczasem będąc na miejscu, po pierwszych minutach nagrania już wiedziałam, że w takim towarzystwie problemem może być, co najwyżej zbyt krótki czas na rozmowę.  Wymiana doświadczeń i dyskusja o spełnianiu marzeń przerodziła się w rozmowy o marzeniach seksualnych, ludzkich pragnieniach i przekonaniach.

O doświadczeniach w temacie spełniania marzeń miałam przyjemność rozmawiać z Taisja Laudy, ekspertem w dziedzinie życiowego spełnienia, Pawłem Droździakiem, psychologiem i psychoterapeutą, prowadzącą audycję Życie jest piękne, Mirą Jankowską oraz słuchaczami Jedynki Polskiego Radia.

zycie jest piękne

 

Marzenie to iluzja czy wyzwanie, fantasmagoria czy realne pragnienie? Niektórzy uważają, że nie mają marzeń. Boją się je mieć, bo twierdzą, że marząc zapeszają rzeczywistość, więc nie marzą. Inni z kolei aż kipią od ich ilości, co więcej spełniają je odważnie i konsekwentnie. Od czego zależy dążenie do realizacji tego, czego się pragnie? Jak to robić? Czy są na to recepty? - tymi słowami Mira zapraszała słuchaczy do wzięcia czynnego udziału w rozmowie - wysyłania smsów, komentowania na facebooku i przede wszystkim dzwonienia do radia i w ten sposób wzięcia udziału w programie na żywo. 

Życie jest piękne, Jedynka Polskiego Radia

Zapraszam serdecznie do przesłuchania audycji Życie jest piękne Miry Jankowskiej, w Jedynce Polskiego Radia, którą umieszczam poniżej. Audycja podzielona jest na trzy części nagrań (każde nagranie ok. 50 minut).

  1. część pierwsza
  2. część druga
  3. część trzecia

Każdy komentarz pod wpisem i like na fanpage'u jest dla mnie sygnałem, że to co robię i o czym piszę podoba Ci się. To dla mnie świetna wiadomość i duża mobilizacja do tego aby robić to dalej!

Z góry bardzo dziękuję za każdą aktywność!

książka na prezent

Podoba Ci się ten wpis?

Jeśli tak, to wpisz swój email TUTAJ, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach pełnych inspiracji życiowej i podróżniczej. Nie ujawnię nikomu Twojego adresu!

Warto zostać w kontakcie! Polub fanpage na facebooku, konto na instagramieA jeśli wolisz filmiki to zapraszam na mój profil na YouTube. Na YouTubie jest już również moje wystąpienie na TEDx, podczas opowiadam o podróży dookoła świata i odpowiadam na pytanie jak się spełnia marzenia?

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
Drukuj

Jestem Mentorką Marzycieli. Pomagam osobom zmęczonym swoją pracą odkryć co tak naprawdę chcą robić w życiu, aby mogli poczuć sens i radość z tego co robią <3 Zrezygnowałam z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyłam w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła moje podejście do pracy i życia. 

Swoją historię opowiedziałam m.in. na konferencji TEDx i książce „Dziewięć marzeń”. Prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy