jak to się zaczęło, anna daroszewaka, darastro, astrologia, zmiana pracy

Czy astrologia może pomóc znaleźć nam swoją drogę?

W ostatnim w tym roku wpisie z serii Jak to się zaczęło, moją gościnią będzie Anna Daroszewska, która odpowie na pytanie "Czy astrologia może pomóc znaleźć nam swoją drogę?"

Jak sama o sobie pisze "Pracowałam przez ponad 28 lat jako radca prawny w bankach i korporacjach, ale zawsze wiedziałam, że przyjdzie taki czas, kiedy „powołanie” się o mnie upomni, a pasja stanie się zawodem..." Dziś specjalizuje się w astrologii. Pomaga parom w kryzysie oraz przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu. 

Więcej o mojej gościni możecie przeczytać na jej kanałach:

Instagram DarAstro

Strona internetowa

Kanał DarAstro na YouTube

Moja gościni odpowie na pytania dotyczące tego jak pomaga swoją pracą, jak odkryła, że „to TO chce robić w życiu”. Myślę, że historia drogi do miejsca, w którym odkryła, co chce w życiu robić, będzie inspiracją dla wszystkich poszukujących swojej drogi zawodowej.

Pytania, jakie zadałam mojej gościni to m.in.:

  • Jak można zostać Astrologiem?
  • Jak to się stało, że astrologia pojawiła się w Twoim życiu?
  • W czym jeszcze oprócz wyboru ścieżki zawodowej może nam pomóc astrologia?

Cały wywiad z Anią o tym, czy astrologia może pomóc znaleźć nam swoją drogę?, obejrzysz na YouTube:

Możesz też posłuchać nagrania z tego wywiadu w formie podcastu na Spotify oraz Apple 

Automatyczna transkrypcja części rozmowy:

No wiesz co, szczerze mówiąc o astrologii wiem tyle co nic, ale jak byś mnie zapytała z czym się kojarzę, to właśnie pomyślałam, że o szukaniu miłości.Takie tematy.

Ale to są też tematy, w których pomagasz i w których osoby się do ciebie zgłaszają?

Tak, jak najbardziej tak.

Osoby prywatne z reguły przychodzą wtedy, kiedy coś się dzieje, bo jeżeli my jesteśmy szczęśliwi, jeżeli my jesteśmy zadowoleni, wszystko dobrze idzie, to raczej nie szukamy pomocy terapeuty, bo stworzymy sobie terapeutę. Po co mamy iść do psychologa, jak jest wszystko ok, mamy fajny związek, wszystko nam się układa, mamy pracę, to po co? Więc generalnie ludzie, którzy są szczęśliwi, to nie widzą potrzeby. jest to całkowicie zrozumiałe, tak samo jak nie idziesz do lekarza w momencie kiedy jesteś chory. Zdarza się, i powiem szczerze, że coraz więcej, im młodsze pokolenie tym bardziej jest świadome i coraz więcej trafia mi się takich osób, które przechodzą rozwojowo. Czyli na przykład coś robią w życiu, ale czują, że nie mogą odnaleźć swojej ścieżki. Bardzo często słyszę takie pytanie, nie wiem co mam robić w życiu. Tak. Naprawdę nie dzieje się nic strasznego w życiu tej osoby, ale ona po prostu, no nie wiem, coś tam ma jakąś pracę, coś tam robi, ale czuje, że to nie jest to i chce się rozwijać. I Astrogram też tym może pomóc, dlatego że są sygnifikatory, które nam mówią o tym, co jest naszą misją życia, co powinniśmy robić. Właśnie o wszystkim mówi nasz kosmograf. Ja wiem, że to brzmi dziwnie, ale naprawdę dokładnie na każdy temat znajdziemy informacje. Znajdziemy informacje na czym zarabiamy, bo nie zawsze na pracy. Bo nam się wydaje, że my na pracy zarabiamy, a gdzie? Przecież na różnych rzeczach zarabiamy. Na twórczości, na statusie, na partnerze, na przyjaciółach. Bardzo są różne źródła zarabiania. To nam pokaże kosmograf. Pokaże nam też oczywiście jaka będzie dla nas praca idealna. jaki jest nasz punkt kariery, czyli co jest naszym przeznaczeniem publicznym. Dużo nam powie o partnerstwie, dużo nam powie o zdrowiu, także praktycznie na każdy temat możemy sobie sporządzić analizę.

Ale to poczekaj, przychodzę do Ciebie na sesję online, tak?

Tak, zazwyczaj pracuję online. I mówię, no słuchaj, szukam swojej drogi i co ty wtedy o co mnie pytasz, czy z jakich informacji pokazujesz? Nie potrzebujesz żadnych informacji, ja potrzebuję tylko datę urodzenia z miejscem i godziną. I ja sobie to wszystko wyrysowuję, no i mówię, a to masz to i to i to, a na przykład jeżeli chodzi o zdrowie, to musisz uważać na to, na tamto, na tamto, a jeżeli chodzi o partnerstwo, to masz takie preferencje i wtedy ludzie robią takie oczy i mówią, ty u nas w szafie mieszkasz?

Zapraszam Cię też do innych wywiadów z serii "Jak to się zaczęło":

Na czym polega wypalenie zawodowe?

W jakich dolegliwościach pomaga nam natura?

Co to jest i jak może Ci pomóc MINDSET?

Jak mówić o trudnych sprawach w prosty sposób?

Jak emocje wpływają na nasze zdrowie?

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
Drukuj

Martina Zawadzka-Gawrońska – Coach, Mentorka biznesu w zgodzie ze sobą. Pomagam odnaleźć swoją drogę w chaosie pomysłów, odkryć swoją misję i wyjść z nią do świata. Inspiruje do stawiania pierwszych kroków w biznesie online. Wszystko to, bo wierzę, że praca oprócz pieniędzy może dać nam dużo radości i poczucie sensu.

Zrezygnowałam z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyłam w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła moje podejście do pracy i życia. To doświadczenie oraz studia coachingu akredytowane przez ICF zaprowadziły mnie do poszukiwań sensu i większej radości w tym co robimy.

Swoją historię opowiedziałam m.in. na konferencji TEDx. Jestem autorką książki „Dziewięć marzeń” oraz bloga lovelajf.pl. Prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online. Stworzyłam skuteczną Autorską Metodę Dream BIG! odkrywania pomysłu na siebie, swojej misji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy