kobiecy weekend warsztaty

Kobiecy weekend - warsztaty, joga, medytacja, milczenie <3

Rok 2023 ( i w sumie końcówka poprzedniego) zaczął się u mnie warsztatowo. Najpierw sama wzięłam udział w cudownych warsztatach oddechowych oraz spędziłam kobiecy weekend praktykując jogę. Później zapragnęłam wystartować z własnymi warsztatami. Każdy taki kobiecy wyjazd to czas, który przynosi nową perspektywę. Mamy czas się zatrzymać spojrzeć na naszą codzienność z boku. To ważny i potrzebny czas dla każdej z nas. We wpisie opowiem, dlaczego warto wybrać się na babskie wyjazdy i zaproszę Was na warsztaty rozwojowe, które organizuję.  

Jak to się stało, że organizuję warsztaty dla kobiet? 

Jakieś 3 lata temu wzięłam udział w rekolekcjach o powołaniu. Byłam wtedy na zakręcie ścieżki zawodowej. Odeszłam z korpo i zbierałam odwagę, żeby wydać swoją książkę. Nie wiem jakie miałam oczekiwania zapisując się na rekolekcje. Nigdy wcześniej w czymś takim nie uczestniczyłam. Jednak czytając podstronę o warsztacie czułam, że to coś dla mnie, że tego potrzebuję. O swoich wrażeniach po tym weekendzie napisałam na blogu. Wpis nadal jest dostępny (W poszukiwaniu własnej drogi).
To czego nie napisałam we wpisie to to, że podczas czasu wolnego, który mieliśmy spędzić w milczeniu we własnym towarzystwie, usiadłam w kafejce, z kubkiem zielonej herbaty, siedziałam przy stoliku i zastanawiałam się „co ja tu właściwie robię”!? Po kilkunastu minutach rozglądania się co robią inni, a później patrzenia w ścianę, wyjęłam z torby notes i zaczęłam pisać. Nie wiem czy to sprawka Ducha Świętego czy spontanicznego natchnienia po wykładach, ale właśnie wtedy napisałam, że chciałabym zorganizować warsztaty rozwojowe. Rozpisałam program weekendu i z uśmiechem na twarzy zamknęłam zeszyt.
Od tamtej pory zajrzałam do niego 3, może 5 razy. Przepisałam nawet program na dysk w google docs, żeby nie zginął, bo być może kiedyś przyjdzie czas, że zrobię te warsztaty. Czas mijał i mimo skupienia się na nowych wyzwaniach zawodowych i szukania kolejnych wymówek, żeby nie iść tą drogą, gdzieś w tyle głowy pomysł czekał na swoją kolej.

Podobno, jeśli o czymś marzymy to potrafimy tego dokonać.

Po raz kolejny czas sprawdzić prawdę tych słów. Jest nowy rok - 2023, to dobry moment, żeby wystartować. Lepszego nie będzie! Pełna radości i obaw (bo to jednak coś nowego dla mnie) zapraszam Was na warsztaty rozwojowe dla kobiet 🙂  Warsztaty pod tytułem „Podróż do siebie”. Jeśli ktoś z Was czytając słowa zamieszczone na tej stronie internetowej -> warsztaty rozwojowe na Mazurach , poczuje, że to coś dla niego, że tego właśnie potrzebuje – to serdecznie zapraszam na warsztaty, które poprowadzę ❤
 

Kobiecy weekend, dlaczego warto?

To, że podróże uczą wie każdy. Nie każdy jest jednak świadomy, że to nie sama podróż uczy, ale nasze nastawienie do niej. Jadąc na all inclusive i pijąc drinki przy basenie łatwo przegapić naukę, którą przygotowało nam życie. Wybierając się w podróż z nastawieniem, że chcę się czegoś nauczyć, być otwartym na to co się wydarzy. Traktując napotkane osoby, jak nauczycieli, których nie spotkaliśmy przydatkowo - to coś innego. Rozumiecie o co mi chodzi?

Mam wrażenie, że osoby wybierające się na warsztaty dla kobiet gdzieś w głębi serca mają takie nastawienie. Pragną się rozwijać i iść naprzód. A co się dzieje jak kilka kobiet z takim nastawieniem spotka się w jednym miejscu? Możecie mi wierzyć, że wtedy na warsztatach dzieje się magia <3 Stajemy się częścią wspaniałej, nieznającej się a ufającej sobie grupy. Każda z nas przyjechała z innej części Polski, ma inną pracę, albo nie pracuje... można powiedzieć, że każda jest z innej bajki a po chwili okazuje się, że jest nam bardzo bliska. Każda z nas uczy się od każdej.

Warsztaty weekendowe dla kobiet "Podróż do siebie"

Baaaardzo długo zastanawiałam się na którym temacie skupić się na warsztatach – marzenia, podróże, cele, zmiany, poznanie siebie,…? Można powiedzieć, że dyskutowałam sama ze sobą przy wyborze. Po czym spisałam doświadczenia z podróży dookoła świata, wiedzę ze studiów, kursów i napotkanych na swojej życiowej drodze nieprzypadkowych nauczycieli...  Zastanowiłam się, co z tego rzeczywiście pomaga mi w życiu iść swoją drogą i ułatwia codzienne decyzje? I już, temat został wybrany – pomogę innym zbliżyć się do siebie i wejść na swoją życiową drogę. 

warsztaty dla kobiet baner

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
Drukuj

Jestem Mentorką Marzycieli. Pomagam osobom zmęczonym swoją pracą odkryć co tak naprawdę chcą robić w życiu, aby mogli poczuć sens i radość z tego co robią <3 Zrezygnowałam z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyłam w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła moje podejście do pracy i życia. 

Swoją historię opowiedziałam m.in. na konferencji TEDx i książce „Dziewięć marzeń”. Prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy