podróż do siebie warsztaty rozwojowe

Warsztaty rozwojowe na Mazurach "Podróż do siebie"
24-26 marzec 2023

Warsztat rozwojowy „Podróż do siebie” to spotkanie na które długo czekałaś.

W życiu pełnimy różne role. Jesteśmy córkami, pracownikami, właścicielami, żonami, matkami, kochankami, … Większość z nas żyje w pędzie dnia codziennego i nieświadomie tylko przełącza się na nową rolę wchodząc do pracy, czy wracając do domu. W każdej roli ktoś inny czegoś od nas oczekuje, mamy swoje obowiązki, zadania, ale też potrzeby. 

A gdzie jesteśmy prawdziwi my?  Zapraszam Was na weekend podczas którego zatrzymamy się na moment i zajrzymy do nas samym. W kameralnej grupie, z filiżanką kawy/ herbaty  w dłoni ogrzejemy się przy kominku i porozmawiamy o rzeczach ważnych. Takich, które pomogą Ci łatwiej podejmować decyzje zgodne z Tobą i wprowadzić zmiany, na które być może zbierasz odwagę.

Podczas weekendu na Mazurach poświęcimy czas na złapanie dystansu od codziennych spraw i problemów. Poprzez różne formy warsztatowe, które pomagają mi w życiu od dłuższego czasu, zaproszę Cię do spróbowania m.in. medytacji, milczenia, krótkich zajęć jogi, a także kontaktu z naturą. Będziemy w okolicy lasów i jeziora – w sercu Welskiego Parku Krajobrazowego. 

Naładujesz się pozytywną energia i zdrowym pysznym jedzeniem. Złapiesz oddech upewnisz się, że idziesz w życiu w dobrym kierunku. Co to znaczy? To, czy jesteś na drodze do tego czego potrzebujesz i pragniesz.

WSŁUCHAJ SIĘ W SIEBIE, SWOJE POTRZEBY, MARZENIA

Program warsztatu
"Podróż do siebie"

PIĄTEK

16:00 – 18:00 Dojazd, czas na rozpakowanie się i ciepłą herbatę po podróży.

18:00 Zobaczymy się pierwszy raz na żywo i przywitamy. Porozmawiamy o tym jak będzie wyglądał weekend i jak go sobie uprzyjemnimy.

19:00  Sezonowa i aromatyczna kolacja przy świecach 

20:00 – 21:30 Wstęp do warsztatów – Twój życiowy kompas

SOBOTA 

7:30 Medytacja

8:15 – 8:45 Powitanie słońca. Krótkie zajęcia jogi na pobudzenie naszego umysłu i ciała. 

9:00 Obfite zdrowe śniadanie

10:30 -12:00 Warsztaty przy kominku – Pakujemy plecak, który będzie niezbędny w podróży do siebie.

12:00 – 13:00 Czas wolny

13:00 Sezonowy obiad

14:30 – 16:00 Warsztat przy kominku ciąg dalszy – Mapa podróży

16:00 – 16:30 Przerwa/ czas wolny

16:30 – 17:30  Warsztat przy kominku (dodatkowy)/ czas wolny TBC

18:00 kolacja

19:00 Celebracja picia kakao, praca z czakrami i sztuka automasażu (warsztat poprowadzi Anna Krezymon)

21:00 Możliwość skorzystania z rozmów indywidualnych ze mną albo wybrania się na najlepszy masaż na którym w życiu byliście! / czas wolny 

NIEDZIELA

7:30 Medytacja prowadzona

8:15 – 8:45 Sekwencja jogi powitanie słońca wykonywana rano pobudzi, doda energii i pozytywnie nastroi. 

9:00 Pyszne śniadanie 

10:00 Warsztaty pt. A co po podróży? + podsumowanie

ok. 12:00 Pakowanie i zakończenie weekendu

Co nas czeka podczas weekendu?

WARSZTATY

W weekend przejdziemy przez warsztat, dzięki, któremu zbliżysz się do siebie. Zrozumiesz dlaczego działasz w życiu tak a nie inaczej, a także zbliżysz do wyborów, które dyktuje Ci serce.

 

 Poznasz m.in. swoje wartości, potrzeby w różnych życiowych rolach a także marzenia.  To będzie czas dla Ciebie <3

POSIŁKI

Naturalne produkty, tradycyjne receptury i pasja gospodyni wkładana w każde danie. Należy się przygotować na kuchnię wegetariańską, a także domowe przetwory, owoce z własnego sadu i kulinarne nowości i tradycyjne perełki.

ATRAKCJE

Spacery na łonie natury, celebracja małych przyjemności, sztuka automasażu, krótkie zajęcia jogi dla początkujących,… Otoczone będziemy ciszą i pięknem natury, blisko jeziora Kiełpińskiego i rzeki Wel.  

MILCZENIE

Kiedy ostatnio nie myślałeś o niczym? Albo nie mówiłeś, nie komunikowałeś się ze światem chodź przez kilka godzin? Tak, to wyzwanie! Podczas weekendu zaproponuję Ci praktykę medytacji i częściowego milczenia. Jeśli nigdy nie próbowałaś, to zapamiętasz. To bardzo ciekawe i przyjemne doświadczenie.

 

ZASADY?

To nie jest szkolenie. Ten warsztat to coś co robisz dla siebie, bo czujesz, że tego potrzebujesz. Jeśli nie będziesz chciała uczestniczyć w którejś części programu – nie ma problemu. Z szacunku do innych uczestników, szepnij mi tylko wcześniej słówko żebyśmy nie czekały. 

DODATKOWE ATRAKCJE

 Dla chętnych podczas weekendu istnieje możliwość skorzystania z niesamowitego (nie przesadzam, sama regularnie korzystam) relaksacyjnego masażu ciała. Ważne, aby zgłosić chęć przed przyjazdem. Będę pisała do uczestników w tej sprawie, bliżej terminu warsztatu.

Czemu warto? Co daje poznanie siebie?

– otworzysz się i zbliżysz do wyborów, które dyktuje Ci serce

– jeśli w Twoim życiu jest dużo złych decyzji, dowiesz się dlaczego tak jest i jak to zmienić

– pomoże Ci wyznaczać cele zgodne z Tobą, które wniosą radość i satysfakcje w Twoją codzienność

– poznanie siebie może poprawić jakość życia i przynieść spełnienie oraz zadowolenie

To jak przebudzenie, które niesie zrozumienie dlaczego tak a nie inaczej postępujesz w życiu, a także wielkie wsparcie na drodze do życia w spełnieniu <3

 

joga warsztaty

CENA

Cena udziału w całym warsztacie to 1100 zł. Jeśli masz chęć spędzić weekend na Mazurach na odkrywaniu siebie w kameralnym gronie, zarezerwuj miejsce. Zależy, żeby grupa była naprawdę niewielka, dlatego liczba miejsc jest ograniczona.

( Przy rezerwacji miejsca wymagany jest zadatek w wysokości 300zł. )

GDZIE ODBĘDĄ SIĘ WARSZTATY?

Dom gościnny Stara Szkoła Trzcin 20 położony w miejscowości Trzcin w sercu Welskiego Parku Krajobrazowego. Stara Szkoła w Trzcinie to świetne miejsce na wypoczynek z dala od zgiełku, otoczone ciszą i pięknem natury, blisko jeziora Kiełpińskiego i rzeki Wel. 

Jest to miejsce z domową atmosferą i wyśmienitym jedzeniem. Idealne dla osób szukających miejsca na wyciszenie i przemyślenia.

Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych. 

stara szkoła trzcin

DOJAZD

Stara Szkoła Trzcin 20 jest około 180 km od Warszawy i 180 km od Gdańska. 

Samochodem wpiszcie w nawigację: Trzcin 20, Trzcin, Mazury, Polska. Wyznacz trasę w Google Maps

W razie problemów z dojazdem skontaktuj się ze mną przez Facebooka. Spróbuję pomóc.

trzcin mapa

O prowadzących warsztaty

life coaching Martina Zawadzka

Martina Zawadzka – Gawrońska

Tworzę i prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe na bazie zdobytej wiedzy (m.in. na studiach coachingu), umiejętności, a przede wszystkim osobistego doświadczenia.  

Łączę w ten sposób zainteresowanie naturą ludzką, rozwojem osobistym i duchowym. Uwielbiam podróżować, śmiać się i cieszyć życiem. Staram się zarażać innych odwagą do życia i nieodkładania marzeń na później. 

Podróż dookoła świata w pojedynkę zmieniła moje priorytety na zawsze. Swoją historię miałam przyjemność opowiedzieć w książce „Dziewięć marzeń” oraz podczas międzynarodowej konferencji TEDxPrywatnie jestem mamą i żoną 🙂

Anna Krezymon warsztaty

Anna Krezymon

z gabinetu Dotyk Natury, poprowadzi warsztat pod tytułem: „Celebracja picia kakao, praca z czakrami i sztuka automasażu”.

Jestem kosmetologiem od ponad 20 lat. Kocham Holistyczne podejście do ludzi, dlatego pracuję na różnych poziomach ze skórą. Szukam, drążę, aż znajdę przyczynę problemu. Psychokosmetologia to mój konik. Uwielbiam robić masaże twarzy i ciała. Kobido, transbukalny, terapia BARS, masaż nerwu błędnego, lomi lomi, a także RESET to niektóre metody którymi pracuje. Mam przyjemność współpracować także z firmą Nanili Professional, gdzie tworzymy  kosmetyki i plany pielęgnacyjne przeznaczone dla skór problematycznych.

Copyright by Martina Zawadzka – Gawrońska, projekt strony również.

Regulamin | Polityka Prywatności

Przewiń do góry