Warsztaty dla Kobiet Martina Zawadzka-Gawrońska

Warsztaty rozwojowe na Mazurach "Podróż do siebie"

Warsztat rozwojowy „Podróż do siebie” to spotkanie na które długo czekałaś.

W życiu pełnimy różne role. Jesteśmy córkami, pracownikami, właścicielami, żonami, matkami, kochankami, … Większość z nas żyje w pędzie dnia codziennego i nieświadomie tylko przełącza się na nową rolę wchodząc do pracy, czy wracając do domu. W każdej roli ktoś inny czegoś od nas oczekuje, mamy swoje obowiązki, zadania, ale też potrzeby. 

A gdzie jesteśmy prawdziwi my?  Zapraszam Was na weekend podczas którego zatrzymamy się na moment i zajrzymy do nas samym. W kameralnej grupie, z filiżanką kawy/ herbaty  w dłoni ogrzejemy się przy kominku i porozmawiamy o rzeczach ważnych. Takich, które pomogą Ci łatwiej podejmować decyzje zgodne z Tobą i wprowadzić zmiany, na które być może zbierasz odwagę.

Podczas weekendu na Mazurach poświęcimy czas na złapanie dystansu od codziennych spraw i problemów. Poprzez różne formy warsztatowe, które pomagają mi w życiu od dłuższego czasu, zaproszę Cię do spróbowania m.in. medytacji, milczenia, krótkich zajęć jogi, a także kontaktu z naturą. Będziemy w okolicy lasów i jeziora – w sercu Welskiego Parku Krajobrazowego. 

Naładujesz się pozytywną energia i zdrowym pysznym jedzeniem. Złapiesz oddech upewnisz się, że idziesz w życiu w dobrym kierunku. Co to znaczy? To, czy jesteś na drodze do tego czego potrzebujesz i pragniesz.

WSŁUCHAJ SIĘ W SIEBIE, SWOJE POTRZEBY, MARZENIA

Plan weekendu

W piątek spotkamy się o17:00. Porozmawiamy o tym jak będzie wyglądał weekend i jak go sobie uprzyjemnimy. Zjemy sezonową i aromatyczną kolacje przy świecach, po czym na spokojnie zaczniemy część warsztatową.

Sobotę zaczniemy od medytacji i krótkiej praktyki jogi (jeśli nie chcesz wziąć w niej udziału to jest to ok, nic nie musisz :)) Zjemy obfite, zdrowe śniadanie i przejdziemy do warsztatu, który odbędzie się w przytulnej atmosferze, przy palącym się w  kominku drzewie. Oprócz części warsztatowej, tego dnia nie zabraknie czasu wolego, możliwości skorzystania z relaksacyjnego masażu, pysznego obiadu i kolacji. Wieczorem weźmiemy udział w celebracji picia kakao i posłuchamy Ani, która opowie nam o pracy z czakrami i wprowadzi nas w sztukę automasażu.

W niedzielę zaproszę Cię na medytację prowadzoną, jogę/spacer po lesie i pyszne śniadanie. Podsumujemy nasze warsztaty i ok. 13:00 zakończymy weekend.

Co nas czeka podczas weekendu?

warsztaty dla kobiet

WARSZTATY

W weekend przejdziemy przez ok. 8h warsztat, dzięki, któremu zbliżysz się do siebie. Zrozumiesz dlaczego działasz w życiu tak a nie inaczej, a także zbliżysz do wyborów, które dyktuje Ci serce. Poznasz m.in. swoje wartości, zrobisz przegląd życiowych ról a także zbliżysz się do swoich marzeń. Twoje poczucie własnej wartości i wdzięczność do samej siebie wzroście! To będzie czas dla Ciebie <3

jedzenie na warsztacie

PYSZNE WEGE JEDZENIE

Naturalne produkty, tradycyjne receptury i pasja gospodyni wkładana w każde danie. Należy się przygotować na kuchnię wegetariańską, a także domowe przetwory, owoce z własnego sadu i kulinarne nowości i tradycyjne perełki.

weekend na wsi

ATRAKCJE

Spacery na łonie natury, celebracja małych przyjemności, sztuka automasażu, krótkie zajęcia jogi dla początkujących,... Otoczone będziemy ciszą i pięknem natury, blisko jeziora Kiełpińskiego i rzeki Wel.

milczenie warsztaty

MILCZENIE

Kiedy ostatnio nie myślałaś o niczym? Albo nie mówiłaś, nie komunikowałaś się ze światem chodź przez kilka godzin? Tak, to wyzwanie! Podczas weekendu zaproponuję Ci praktykę medytacji i częściowego milczenia. Jeśli nigdy nie próbowałaś, to zapamiętasz. To bardzo ciekawe i przyjemne doświadczenie.

warsztaty joga

ZASADY?

To nie jest szkolenie. Ten warsztat to coś co robisz dla siebie, bo czujesz, że tego potrzebujesz. Jeśli nie będziesz chciała uczestniczyć w którejś części programu - nie ma problemu. Z szacunku do innych uczestników, szepnij mi tylko wcześniej słówko żebyśmy nie czekały.

masaż warsztaty

DODATKOWE ATRAKCJE

Dla chętnych podczas weekendu istnieje możliwość skorzystania z niesamowitego (nie przesadzam, sama regularnie korzystam) relaksacyjnego masażu ciała. Ważne, aby zgłosić chęć przed przyjazdem. Będę pisała do uczestników w tej sprawie, bliżej terminu warsztatu.

Opinie uczestniczek o warsztacie :

Małgorzata Z.
Małgorzata Z.uczestniczka warsztatów
Czytaj więcej
Dziękuję że moje miejsce na mnie czekało 😍 Stworzyłaś cudowną przestrzeń i atmosferę które dały mi dobry początek i spokojną głowę - teraz jestem gotowa aby pójść swoją drogą ...
Katarzyna G.
Katarzyna G.uczestniczka warsztatów
Czytaj więcej
Cudowne weekendowe doświadczenie przyjrzenia się bliżej sobie, wymiany doświadczeń z inspirującymi dziewczynami, atmosfera zaufania, otwartości i wsparcia, klimatyczne miejsce, odpoczynek i czas na relaks - to wszystko czego doświadczyłam w tak krótkim czasie. Już nie mogę się doczekać kolejnego wyjazdu:)
Ania M.
Ania M.uczestniczka warsztatów
Czytaj więcej
Nie ma dnia żebym nie myślała o minionym weekendzie. Moja najgłębsze odczucia to te związane z filmem "Jedz módl się i kochaj", czuje że przeżyłam to samo co bohaterka którą zagrała Julia Roberts w tym filmie. My miałyśmy to wszystko w jeden weekend. Przepyszne jedzenie, medytacja i relacja z dziewczynami , która dzięki Tobie przerodziła się w głębokie uczucia. Cieszę się ,że mogłam wziąć udział w Twoim prototypowym projekcie w którym zapewne znalazło się wszystko i nawet więcej niż planowałaś. Wierzę, że ten rodzaj działalności wypali na pewno bo wkładasz dużo serca, pasji i zaangażowania. Bądź dzielna i silna w dążeniu do realizacji wybranego przedsięwzięcia. Twój sukces Kochana Martino tkwi w PRAWDZIE O TOBIE, którą nam pokazujesz w DRODZE DO SIEBIE. Dziękuje jeszcze raz. ​
Agnieszka O.
Agnieszka O.uczestniczka warsztatów
Czytaj więcej
To była cudowna podróż. Podróż do siebie, ale także do świata innych dziewczyn, które mnie tam zaprosiły. Dużo się nauczyłam, odetchnęłam, odpoczęłam... i chcę jeszcze:) Czekam na kolejne spotkanie. To był naprawdę wartościowy weekend.
Katarzyna K.
Katarzyna K.uczestniczka warsztatów
Czytaj więcej
To była wspaniała weekendowa podróż do siebie - pełna refleksji, zatrzymania, bliskości, zaufania i akceptującej obecności innych uczestniczek. To wszystko w oprawie pysznych posiłków przygotowanych z sercem, przytulnej sali kominkowej i chwil relaksu podczas masażu. Martina, stworzyłaś wspaniałą przestrzeń do zajrzenia w głąb siebie i wymiany doświadczeń.

Cena weekendu

CENA ZAWIERA:

  • zakwaterowanie na dwie nowe
  • pyszne, świeże i zdrowe wegetariańskie posiłki oraz słodkie przyjemności)
  • udział w warsztatach rozwojowych (ok.8h)
  • udział w warsztatach pod tytułem „Celebracja picia kakao, czakry i sztuka automasażu”
  • możliwość skorzystania z coachingu indywidualnego
  • poranną praktykę jogi i medytacje         
  • potrzebne materiały szkoleniowe oraz kilka niespodzianek
  • kobiecy krąg, świeże powietrze i poprawa nastroju – GRATIS 🙂

Cena zostanie opublikowana, jak poznamy nowy termin warsztatów. Zostaw swój mail tutaj to dam Ci znać o najbliższym terminie.

……………………………………………………………………………………… 

Jeśli chcesz skorzystać z warsztatów jako pracownik, w ramach budżetu szkoleniowego albo kupić je w ramach własnej działalności wybierz przycisk „Zarezerwuj miejsce na warsztaty (dla osób kupujących szkolenie na firmę albo płacących w ratach) 

RATY: Istnieje możliwość płatności w ratach (x10 rat). Składając zamówienie (po wpisaniu swoich danych),  wybierz opcję płatności: „Przelewy24”. Pokaże Ci się lista możliwości płatności. Na końcu są „Raty i płatności odroczone” – wybierz to i postępuj zgodnie z instrukcjami banku. Jeśli miałabyś pytania napisz do mnie: martina.zawadzka@gmail.com

Jeśli czujesz, że ten warsztatowy weekend „Podróż do siebie” to coś dla Ciebie, zarezerwuj miejsce! Zależy mi, żeby grupa była naprawdę niewielka, dlatego liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

GDZIE ODBĘDĄ SIĘ WARSZTATY?

Dom gościnny Stara Szkoła Trzcin 20 położony w miejscowości Trzcin w sercu Welskiego Parku Krajobrazowego. Stara Szkoła w Trzcinie to świetne miejsce na wypoczynek z dala od zgiełku, otoczone ciszą i pięknem natury, blisko jeziora Kiełpińskiego i rzeki Wel. 

Jest to miejsce z domową atmosferą i wyśmienitym jedzeniem. Idealne dla osób szukających miejsca na wyciszenie i przemyślenia.

Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych. 

stara szkoła trzcin

DOJAZD

Stara Szkoła Trzcin 20 jest około 180 km od Warszawy i 180 km od Gdańska. 

Samochodem wpiszcie w nawigację: Trzcin 20, Trzcin, Mazury, Polska. Wyznacz trasę w Google Maps

W razie problemów z dojazdem skontaktuj się ze mną przez Facebooka. Spróbuję pomóc.

trzcin mapa

O prowadzących warsztaty

Martina Zawadzka-Gawrońska mała fotka

Martina Zawadzka – Gawrońska

Jestem marzycielką, która słuchając swojego serca kroczy odważnie przez życie. Spełniam marzenia i inspiruję do tego innych!

Porzucenie korporacji po 10 latach pracy i podróż dookoła świata w pojedynkę zmieniła moje priorytety na zawsze. Swoją historię miałam przyjemność opowiedzieć w książce „Dziewięć marzeń” oraz podczas międzynarodowej konferencji TEDx.  Jako coach, tworzę i prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe. Łączę w ten sposób zainteresowanie naturą ludzką, rozwojem osobistym i duchowym. Prywatnie jestem mamą i żoną 🙂

Anna Krezymon warsztaty

Anna Krezymon

z gabinetu Dotyk Natury, poprowadzi warsztat pod tytułem: „Celebracja picia kakao, praca z czakrami i sztuka automasażu”.

Jestem kosmetologiem od ponad 20 lat. Kocham Holistyczne podejście do ludzi, dlatego pracuję na różnych poziomach ze skórą. Szukam, drążę, aż znajdę przyczynę problemu. Psychokosmetologia to mój konik. Uwielbiam robić masaże twarzy i ciała. Kobido, transbukalny, terapia BARS, masaż nerwu błędnego, lomi lomi, a także RESET to niektóre metody którymi pracuje. Mam przyjemność współpracować także z firmą Nanili Professional, gdzie tworzymy  kosmetyki i plany pielęgnacyjne przeznaczone dla skór problematycznych.

Copyright by Martina Zawadzka – Gawrońska, projekt strony również.

Regulamin | Polityka Prywatności

Scroll to Top