Napisałam ebook!

Jak już wiecie z tytułu tego wpisu napisałam ebook 🙂 Ebook pod tytułem "Jak wyznaczać sobie cele i je realizować".

Napisanie dłuższego tekstu niż wpis na blogu chodziło mi po głowie od ponad roku. Nie miałam pojęcia jak się za to zabrać i przede wszystkim, o czym mogłabym napisać? Inspiracje czerpiemy w najróżniejszych momentach życia, często niespodziewanie. Tak właśnie było z pomysłem na ebook. Po całym dniu pracy przed komputerem i spotkań, wieczorem obiecałam sobie, że poświęcę trochę czasu dla siebie i zrobię długo odkładane domowe SPA. Leżąc z maseczką w wannie, czytałam książkę o rozwoju osobistym (jedną z kilku, które aktualnie czytam). Ta nie była jedną z moich ulubionych, ponieważ czytając ją pomyślałam, "ale pierdoły, sama bym lepszą napisała". Odłożyłam książkę i zastanowiłam się, o czym to ja mogłabym napisać... po 5 minutach, gdy ogarnęłam swoje myśli, szybko się okryłam i pobiegłam zanotować wszystkie pomysły, aby nic mi nie uciekło... Tak to się zaczęło. A jak skończyło? Sprawdźcie sami: http://www.lovelajf.pl/ebook  

 

Dla lepszego wyjaśnienia, o czym jest mój ebook podzielę się z Wami fragmentem wprowadzenia:

"Nowy rok, nowa/y ja! – znasz to? Myślę, że większość z nas, chociaż raz powiedziała te słowa do siebie, przeczytała w postach koleżanek na facebooku, bądź nagłówkach kolorowych gazet. Tak jak i wiele innych haseł to zachęca do robienia postanowień, wyznaczania sobie celów i rozwijania się. Postanowienia, które chcemy zrealizować w nowym roku zazwyczaj dotyczą rzucenia palenia, zrzucenia wagi oraz ograniczenia fast foodów. Jeśli dotychczas tak wyglądały Twoje postanowienia noworoczne  to nic dziwnego, że po chwili traciłeś motywację by je realizować. Poniższy ebook dostarczy Ci w pigułce wiedzę na temat tego jak wyznaczać sobie cele, aby je osiągnąć. Wbrew pozorom to nie jest takie trudne jak mogłoby się wydawać, jeśli będziesz kierował się wiedzą z ebooka i rzeczywiście będziesz pragnął realizacji swoich celów to sukces przed Tobą."

Starałam się, aby ebook nie zawierał żadnych niepotrzebnych teorii, tylko konkretne informacje i praktyczną wiedzę. Zamieszczone treści krok po kroku przeprowadzą Cię przez wyznaczenie celu/ celów i przygotują do ich realizacji. Nie oszukujmy się, ten ebook nie zrobi nic za Ciebie. Nie wstanie za Ciebie z kanapy i nie spełni za Ciebie Twoich marzeń. Będzie natomiast dużym wsparciem na drodze ku ich realizacji. Oprócz tekstu strony ebooka zawierają również zestaw ćwiczeń, który ułatwi Ci cały proces.

Miłej lektury 🙂

Martina

Mój ebook "Jak wyznaczać sobie cele i je realizować" możesz pobrać tutaj: http://www.lovelajf.pl/ebook

darmowy ebook jak wyznaczać sobie cele i je realizować, blog o rozwoju osobistym, trener rozwoju osobistego

Napisałam ebook!

About Martina, lovelajf.pl

Trener Rozwoju Osobistego, Coach, bloger, minimalistka z pasją do podróżowania. Ulubiony kierunek podróży to Azja. Zakochała się w niej podczas podróży dookoła świata, którą zrealizowała w pojedynkę. Kiedy nie podróżuje, biega i pije zieloną herbatę. Nieustająca poszukiwaczka inspiracji i dzieląca się nią z czytelnikami.

 • Ewa

  Od kąpieli, do ebooka – pięknie! 😀 To jeden z najlepszych dowodów na to, że potrafisz osiągać postawione sobie cele 😉 czyli wiesz o czym piszesz! ;)) Sama chętnie poczytam o tym z jakąś maseczką na twarzy! :)))

 • Wieczna Tułaczka

  Namówilaś mnie! Przeczytam. 🙂

 • Powodzenia w promowaniu ebooka i gratuluję sukcesu!:) Własna książka to na prawdę bardzo fajna sprawa, i myślę że motywacja do następnych działań 🙂

 • Agnieszka Trolese

  Świetny inspirujący przewodnik motywacyjny, który wydrukowałam i przeczytałam od deski do deski. Gratulacje!!

 • Anita Skowera

  Gratuluję, oj wyobrażam sobie ile Cię to musiało kosztować czasu, pracy i wyrzeczeń. Ściągam! ?