Jak promować solo biznes w Internecie i poza nim

Jak promować solo biznes w Internecie i poza nim?

Jak promować solo biznes w Internecie i poza nim? Jesteś przedsiębiorczynią, marką osobistą albo po prostu prowadzisz mały biznes i chcesz go wypromować?

Rozmowa z PRarowcem o biznesie i drodze do biznesu

Moją gościnią będzie Ewelina Salwuk-Marko – PRowiec, dziennikarka, wydawca portali, wykładowca akademicki, przedsiębiorczyni. Właścicielka Agencji kreatywnej Sal-Mar. Redaktor naczelna portalu lifestyl, kobiecego Feszyn.com założonego w 2013 roku, a także portalu biznesowo-eksperckiego WartoZnac.pl. Wykładowca akademicki na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW. Autorka podcastu „Inżynierem przyszłości jest kobieta”. PR Manager Magazynu GirlBosskie. Twórczyni kampanii społecznej wspierającej kobiety na rynku pracy GoWomen.

W czym pomaga PR?

Ewelina pomaga przedsiębiorczym osobom zaistnieć w mediach, wyjść przed szereg, dba o szeroko pojęty PR, sprzedaje genialne pomysły! Dzięki zaangażowaniu, wiedzy i kreatywności, klienci mogą dotrzeć do szerszego grona odbiorców, dzielić się wiedzą w magazynach, portalach czy radiu oraz robić coś fantastycznego, ważnego i potrzebnego. Prywatnie miłośniczka sportu. Trenuje jogę i damski boks, lubi seriale na faktach, jest pasjonatką mody, zafascynowana naturalnymi kosmetykami. Żona i mama: https://agencjasalmar.pl/

Zapytam m.in. o to: Jak promować solo biznes? 

Moja gościni odpowie na pytania dotyczące tego jak stworzyła biznes zgodny ze sobą, jak odkryła, że „to TO chce robić w życiu”. Myślę, że historia drogi do miejsca, w którym odkryła, co chce w życiu robić, będzie inspiracją dla wszystkich poszukujących swojej drogi zawodowej. Skorzystam z okazji i zapytam również: jak solo biznesy mogą się promować w Internecie i poza nim?

Wywiad przeprowadzę ja :)

Martina Zawadzka-Gawrońska – Mentorka Marzycieli, Coach. Pomagam osobom zmęczonym swoją pracą odkryć siebie biznesowo -  misję i wizje siebie i swojego biznesu - co tak naprawdę chcą robić w życiu i stworzyć biznes zgodny ze sobą. Wszystko to, aby poczuli sens i radość z tego co robią. Więcej informacji o sesjach 1:1 ze mną, możesz znaleźć tutaj: lovelajf.pl/sesje-martina/

"Jak to się zaczęło?"

To cykl wywiadów z osobami, które działają z poczuciem misji, żyją swoim powołaniem. Wywiady odbywają się na żywo na kanałach w moich mediach społecznościowych.

Naszą rozmowę możesz obejrzeć na YouTube albo posłuchać w formie podcastu np. na Spotify:

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
Drukuj

Martina Zawadzka-Gawrońska – coach biznesu, mentorka marzycieli. Pomagam innym budować dochodowy biznes online z poczuciem misji i w zgodzie ze sobą.

Działam online ponad 9 lat. Zrezygnowałam z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyłam w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła moje podejście do pracy i życia. To doświadczenie, liczne kursy oraz studia coachingu akredytowane przez ICF zaprowadziły mnie do szukania poczucia wolności, sensu i większej radości w tym co robimy.

Swoją historię opowiedziałam m.in. na konferencji TEDx. Jestem autorką książki „Dziewięć marzeń” oraz portalu lovelajf.pl. Prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online. Stworzyłam skuteczną Autorską Metodę Dream BIG! odkrywania pomysłu na siebie, swojej życiowej misji!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy