Od chaosu pomysłów na siebie do sukcesu: Jak wybrać to co zgodne z nami i wyrażać siebie w biznesie

Od Chaosu pomysłów na siebie do Sukcesu: Jak wybrać to co zgodne z nami i wyrażać siebie w biznesie

Zapraszam na nagranie live promocyjnego masterclass "Od chaosu pomysłów do działania w zgodzie ze sobą"

Od chaosu pomysłów na siebie do sukcesu!

Aneta Wrzosek jest autorką książki Pożegnanie z ofiarą, historia mojej terapii.  43-latka na co dzień mieszkająca w Berlinie, gdzie pracuje jako trenerka psów. Dopiero po 40tce i po zakończonej terapii, w której pożegnała swoje największe lęki i ograniczenia, nabrała ogromnego apetytu na życie - stwierdziła. Swoją historię opisuje na blogu oraz profilach w mediach społecznościowych pod wspólną nazwą “Historia mojej terapii”.

Kocha spokój, ciszę i zieleń. W wolnych chwilach spaceruje i fotografuje architekturę. Fotografuje również porzucone krzesła, dając im drugą szansę, tak jak samej sobie, decydując się na terapię, dała szansę na nowe życie pełne siły i odwagi, i tę szansę wykorzystała.

Rozmowę możecie odsłuchać w formie podcastu np. na Spotify albo obejrzeć na Youtube:

 

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
Drukuj

Martina Zawadzka-Gawrońska – coach biznesu, mentorka marzycieli. Pomagam innym budować dochodowy biznes online z poczuciem misji i w zgodzie ze sobą.

Działam online ponad 9 lat. Zrezygnowałam z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyłam w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła moje podejście do pracy i życia. To doświadczenie, liczne kursy oraz studia coachingu akredytowane przez ICF zaprowadziły mnie do szukania poczucia wolności, sensu i większej radości w tym co robimy.

Swoją historię opowiedziałam m.in. na konferencji TEDx. Jestem autorką książki „Dziewięć marzeń” oraz portalu lovelajf.pl. Prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online. Stworzyłam skuteczną Autorską Metodę Dream BIG! odkrywania pomysłu na siebie, swojej życiowej misji!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy