jak stworzyć skuteczny plan działania i rozwijać biznes w zgodzie ze sobą

Jak stworzyć skuteczny plan działania i rozwinąć biznes w zgodzie ze sobą

Jak stworzyć skuteczny plan działania i rozwinąć biznes w zgodzie ze sobą? Zapraszam na rozmowę o tym jak stworzyć skuteczny plan działania i rozwinąć biznes w zgodzie ze sobą. Live odbędzie się w ramach promocji warsztatu online dla wszystkich, którym ciężko poukładać pomysły na swoją zawodową przyszłość i stworzyć coś spójnego, wybrać to co jest 100% zgodne z nimi: mastercalss od chaosu pomysłów do działania w zgodzie ze sobą

Skuteczny plan działania?

Porozmawiam z kobietą strateg i przedsiębiorczynią - Magdaleną Pydych: Biznes od podstaw Łączącą w sobie wiedzę stratega biznesowego z umiejętnością zjednywania sobie ludzi. Pionierka w uwzględnianiu kondycji psychicznej przedsiębiorcy w projektach strategicznych firmy. Uczy kobiety, jak budować biznesy, a przy okazji dbać o równowagę umysłową. Na rozmowę zaprasza: Martina Zawadzka-Gawrońska - Coach biznesu, mentorka marzycieli. ????Pomagam odnaleźć swoją drogę w chaosie pomysłów ????Inspiruje do stawiania pierwszych kroków w biznesie online, aby poczuć sens i radość z tego, co robisz.

Naszą rozmowę możecie obejrzeć na YouTube albo posłuchać np. na Spotify:

 

 

 

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
Drukuj

Martina Zawadzka-Gawrońska – coach biznesu, mentorka marzycieli. Pomagam innym budować dochodowy biznes online z poczuciem misji i w zgodzie ze sobą.

Działam online ponad 9 lat. Zrezygnowałam z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyłam w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła moje podejście do pracy i życia. To doświadczenie, liczne kursy oraz studia coachingu akredytowane przez ICF zaprowadziły mnie do szukania poczucia wolności, sensu i większej radości w tym co robimy.

Swoją historię opowiedziałam m.in. na konferencji TEDx. Jestem autorką książki „Dziewięć marzeń” oraz portalu lovelajf.pl. Prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online. Stworzyłam skuteczną Autorską Metodę Dream BIG! odkrywania pomysłu na siebie, swojej życiowej misji!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy