książka w empiku selfpublishing

Twoja książka w empiku i innych księgarniach! Selfpublishing

Wydajesz swoją książkę przez selfpublishing? Chcesz żeby Twoja książka była w empiku i wszystkich księgarniach internetowych? Świetnie, też jestem self-publisherką i chętnie Ci pomogę!  
 

Twoja książka w Empiku i innych księgarniach internetowych

Zgłaszają się do mnie autorzy bez działalności gospodarczej oraz Ci którzy mają działalność. Łączy ich jedno, chęć wydania książki w zgodzie ze sobą i marzenie, aby ich książka była w największych księgarniach internetowych w całej Polsce.
 
Możesz zajrzeć w google i wpisać "Dziewięć marzeń książka"  - to moja książka. Zobacz w ilu księgarniach książka jest dostępna i jak świetnie się pozycjonuje! Książka jest dostępna w księgarniach internetowych w całej Polsce oraz w moim sklepie lovelajf.pl Moja książkę wydałam samodzielnie i jest BESTSELLEREM! Chcesz tego dla swojej książki?
 

Opowiem Ci o mojej Klientce Anecie, która jest świeżo po premierze swojej wymarzonej książki „Pożegnanie z ofiarą, historia mojej terapii”! Po szczegóły na temat książki zapraszam na profil Anety, a ja podzielę się, na czym polegało moje wsparcie Anety w procesie wydawniczym/self-publishingu.

Aneta zgłosiła się do mnie wiedząc, że chce wydać książkę w zgodzie ze sobą. Książka jest bardzo osobista. Intencją autorki było, aby taka została, bo tylko w ten sposób najbardziej pomoże czytelnikowi. Tak więc się stało.

Moje wsparcie polegało na:

  • dzieleniu się doświadczeniem z procesu wydawniczego self-publishing. Nie musiała się uczyć na swoich błędach, tylko na moich. To tak jak z budowaniem domu – podobno pierwszy buduje się dla wroga. W przypadku wydania pierwszej książki też łatwo o błędy, których uniknęła dzięki mojemu wsparciu, co pozwoliło jej skupić się na samej treści i przesłaniu książki.
  • wydaniu książki w zgodzie ze sobą, po to, żeby była ona autentycznym wyrazem jej wizji i wartości, co przyciągnęło czytelników, którzy szukają autentyczności i prawdziwych emocji. 
  • nabyciu umiejętności lekkości i naturalności w sprzedaży swojej książki, dzięki czemu proces ten stał się dla niej przyjemnością, a nie stresem, co z kolei przełożyło się na lepsze relacje z czytelnikami i pozytywne opinie o książce.
  • wsparciu w promocji i nawiązaniu współpracy dystrybucyjnej, dzięki czemu książka trafiła do Empiku, taniejksiażki, bonito i największych księgarni internetowych, co znacznie zwiększyło jej dostępność i potencjał sprzedażowy, a także wzmocniło jej obecność na rynku wydawniczym.

Co więcej, książka jest również dostępna na mojej stronie internetowej. Autorka jest już po spotkaniach autorskich w Poznaniu i Berlinie! A przed nią spotkania autorskie w całej Polsce!

Pomogę Ci wypromować Twoją książkę!

Jeśli marzysz o tym, aby bez stresu i w zgodzie ze sobą wydać i wypromować swoją wymarzoną książkę - chętnie pomogę! Chcesz, aby Twoja książka trafiła do Empiku, taniejksiążki, bonito i największych księgarni internetowych? Zapraszam do współpracy, podczas, której wesprę Ci w promocji Twojej książki, aby była dostępna w księgarniach internetowych w całej Polsce! Tutaj możesz umówić się na konsultacje ze mną -> konsultacje Martina. Po zakupie skontaktuję się z Tobą i uzgodnimy najlepszy termin spotkania online.

 

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
Drukuj

Martina Zawadzka-Gawrońska – coach biznesu, mentorka marzycieli. Pomagam innym budować dochodowy biznes online z poczuciem misji i w zgodzie ze sobą.

Działam online ponad 9 lat. Zrezygnowałam z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyłam w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła moje podejście do pracy i życia. To doświadczenie, liczne kursy oraz studia coachingu akredytowane przez ICF zaprowadziły mnie do szukania poczucia wolności, sensu i większej radości w tym co robimy.

Swoją historię opowiedziałam m.in. na konferencji TEDx. Jestem autorką książki „Dziewięć marzeń” oraz portalu lovelajf.pl. Prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online. Stworzyłam skuteczną Autorską Metodę Dream BIG! odkrywania pomysłu na siebie, swojej życiowej misji!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy