wiza na sri lanke

Wiza na Sri Lanke. My zapłaciliśmy 70$, Wy możecie mieć za darmo

Polacy przed wjazdem na teren Sri Lanki muszą zaopatrzyć się w wizę. Są dwie drogi, aby to zrobić:

  • Wyrobienie wizy na Sri Lankę online. Koszt 35 dolarów, czyli około 135 złotych od osoby. Po dokonaniu przelewu wiza przychodzi na maila. Należy ją wydrukować i mieć przy sobie na lotnisku w Kolombo.

  • Można również wyrobić wizę na miejscu, już po wylądowaniu na Sri Lance. Koszt wzrasta do 40 dolarów, czyli około 155 złotych. Oprócz 5 dolarów więcej, będziecie musi ustawić się w przeważnie długą kolejkę do okienka wiz i wypełnić kilka druków.

My wybraliśmy pierwszy sposób. Wyrobiliśmy wizę online dzień przed wylotem. Wiza turystyczna pozwala na przebywanie na Sri Lance przez 30 dni. Nasz pobyt trwał trzy tygodnie i przylecieliśmy na miejsce liniami Qatar.

Musieliśmy zapłacić 70$ za wyrobienie wiz na Sri Lankę, Wy możecie otrzymać je za darmo.

Od 1 kwietnia 2019 do końca września turyści z Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych i Kanady są zwolnieni z obowiązku posiadania wizy. Sri Lanka chce w ten sposób zwiększyć liczbę odwiedzających kraj poza sezonem. Oficjalnie na miejscu w tym czasie jest pora deszczowa, ale w praktyce różnie to bywa. Na pogodę nikt nie może dać gwarancji.

Książka, e-book do zabrania w podróż do Azji

Mam słabość do Azji i pewnie właśnie dlatego stąd zaczęła się moja podróż dookoła świata w pojedynkę. Jeśli szukasz w sobie odwagi do spełnienia swoich marzeń, nie tylko podróżniczych albo brakuje Ci czasu na podróże bo pracujesz na etacie to ta książka jest dla Ciebie -> Zajrzyj, może to coś co otworzy Ci oczy na własne możliwości - książka/ e-book Dziewięć marzeń Trzymam kciuki za Twoje marzenia i podróże! 

Warto wiedzieć, że we wrześniu zamknięty jest Park Narodowy
Yala. A lipiec i sierpień to miesiące festiwali, np. Festiwalu Nallur.

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
Drukuj

Martina Zawadzka-Gawrońska – Coach, Mentorka biznesu w zgodzie ze sobą. Pomagam odnaleźć swoją drogę w chaosie pomysłów, odkryć swoją misję i wyjść z nią do świata. Inspiruje do stawiania pierwszych kroków w biznesie online. Wszystko to, bo wierzę, że praca oprócz pieniędzy może dać nam dużo radości i poczucie sensu.

Zrezygnowałam z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyłam w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła moje podejście do pracy i życia. To doświadczenie oraz studia coachingu akredytowane przez ICF zaprowadziły mnie do poszukiwań sensu i większej radości w tym co robimy.

Swoją historię opowiedziałam m.in. na konferencji TEDx. Jestem autorką książki „Dziewięć marzeń” oraz bloga lovelajf.pl. Prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online. Stworzyłam skuteczną Autorską Metodę Dream BIG! odkrywania pomysłu na siebie, swojej misji.

1 thought on “Wiza na Sri Lanke. My zapłaciliśmy 70$, Wy możecie mieć za darmo”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy