20160131_144452-01-1024x576

Podróż dookoła świata w pojedynkę - od początku do samego końca

Aby te wszystkie piękne wspomnienia nie uciekły i w dalszym ciągu inspirowały do realizacji marzeń, postanowiłam zrobić porządek i w jednym miejscu - na tej właśnie stronie, podzielić się z Wami wszystkimi postami, filmikami oraz wpisami, które zamieściłam podczas mojej podróży dookoła świata w pojedynkę. Większością notatek z mojej podróży dookoła świata w pojedynkę, dzieliłam się z Wami bezpośrednio na fanpageu na facebooku. Część materiałów filmowych jest na kanale na YouTube, kilkanaście zdjęć czeka na Was na instagramie, a dłuższe teksty poświęcone opisowi odwiedzonych przeze mnie miejsc znajdziesz na lovelajf.pl .

> Jeśli szukasz inspiracji albo wahasz się czy wyruszyć w samotną podróży bądź podróż dookoła świata to przyda Ci się moja książka :) Książka nosi tytuł "Dziewięć marzeń" i tutaj więcej o niej przeczytasz. <<

 

Posty są ułożone w chronologicznym porządku, według odwiedzonych po kolei krajów, począwszy od etapu przygotowań do podróży.  Po kolei:

1. Etap przygotowań do podróży dookoła świata w pojedynkę

2. Podróż dookoła świata w pojedynkę:

 • Zjednoczone Emiraty Arabskie
 • Filipiny
 • Indonezja
 • Australia
 • Hawaje
 • Kalifornia
 • Nowy Jork

Uwaga, większość poniższych postów zawiera linki do dłuższych wpisów bądź przekierowania na filmiki. Miłej lektury :)

książka na prezent

A zaczęło się to wszystko od marzenia o roku przerwy, tzw. gap year i zamieszczenia tych postów...

 

ETAP PRZYGOTOWAŃ DO PODRÓŻY

 

 

PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA

 

 

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

 


Kochani, skończyłam montować filmik o luksusowym świecie, od którego zaczęłam swoją podróż, zapraszam Was do przeniesienia się na 3 minuty do Dubaju :)

 

 

FILIPINY

 

 

 

INDONEZJA

 

 

 

AUSTRALIA

 

 

HAWAJE

 

 

KALIFORNIA

 

 

 

 

NOWY JORK

 

Podróż dookoła świata w pojedynkę o której właśnie przeczytałeś trwała 6 miesięcy i była spełnieniem jednego z moich największych marzeń. Wyruszyłam w nią sama, wyposażona wyłącznie w bagaż podręczny. Zapraszam Cię do obejrzenia filmiku podsumowujący tą niezwykła podróż:

 

 

Każdy komentarz pod wpisem i like na fanpage'u jest dla mnie sygnałem, że to co robię i o czym piszę podoba Ci się. To dla mnie świetna wiadomość i duża mobilizacja do tego aby robić to dalej!

Z góry bardzo dziękuję za każdą aktywność!

Podoba Ci się ten wpis?

Jeśli tak, to wpisz swój email TUTAJ, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach pełnych inspiracji życiowej i podróżniczej. Nie ujawnię nikomu Twojego adresu!

Warto zostać w kontakcie! Polub fanpage na facebookukonto na instagramieA jeśli wolisz filmiki to zapraszam na mój profil na YouTube. Na YouTubie jest już również moje wystąpienie na TEDx, podczas którego opowiadam o podróży dookoła świata i odpowiadam na pytanie jak się spełnia marzenia?

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
Drukuj

Jestem Mentorką Marzycieli. Pomagam osobom zmęczonym swoją pracą odkryć co tak naprawdę chcą robić w życiu, aby mogli poczuć sens i radość z tego co robią <3 Zrezygnowałam z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyłam w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła moje podejście do pracy i życia. 

Swoją historię opowiedziałam m.in. na konferencji TEDx i książce „Dziewięć marzeń”. Prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online.

20 thoughts on “Podróż dookoła świata w pojedynkę – od początku do samego końca”

 1. Dorota Czerniakowska

  Bardzo fajna podróż i niesamowite przeżycia! Przyznam tylko, że przeniesienie postów z fcb na blog sprawia, że ciężko się taki format czyta

 2. Dorota Czerniakowska

  Bardzo fajna podróż i niesamowite przeżycia! Przyznam tylko, że przeniesienie postów z fcb na blog sprawia, że ciężko się taki format czyta

 3. Wieczna Tułaczka

  Kawał inspiracji i tipów w jednym miejscu. I choć nieco ciężko czyta się format, złożony z osadzonych postów, to z drugiej strony jest to ciekawy pomysł. Przede wszystkim gratuluję odwagi, tych wszystkich przeżyć i zazdroszcze wspomnień. Zrobiłaś dziewczyno coś niesamowitego! 🙂

 4. Wieczna Tułaczka

  Kawał inspiracji i tipów w jednym miejscu. I choć nieco ciężko czyta się format, złożony z osadzonych postów, to z drugiej strony jest to ciekawy pomysł. Przede wszystkim gratuluję odwagi, tych wszystkich przeżyć i zazdroszcze wspomnień. Zrobiłaś dziewczyno coś niesamowitego! 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy