plecak WOSP wielka orkiestra świątecznej pomocy

SPRZEDAM! Plecak, który towarzyszył mi w podróży dookoła świata w pojedynkę – tylko w DOBRE RĘCE! #WOŚP

Kochani! Oddam w dobre ręce plecak, który towarzyszył mi w podróży dookoła świata w pojedynkę. Plecak był moim kompanem w półrocznej podróży, ale niech Was to nie zmyli, ponieważ ma on ok. 20l pojemności. Pomimo, że aukcja dotyczy plecaka, nie jest on tu najważniejszy. Zainspirowana wystawianiem na aukcję WOŚPu pamiątek z podróży znajomych blogerów – podróżników chcę dołożyć cegiełkę i pomóc chorym dzieciom. W 2018 roku Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy zbiera pieniądze dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Fundacja WOŚP zebrane środki przeznaczy na doposażenie szpitali w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci. Więcej o celach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2018 TUTAJ.

Oprócz wrzucenia pieniędzy do puszki wolontariusza 14. stycznia 2018 można pomóc na wiele innych sposobów. Jedynym z nich jest udział w aukcjach charytatywnych, z czego zebrane środki idą w całości na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, czyli każda złotówka, którą wylicytujecie biorąc udział w aukcji mojego plecaka zostanie przekazana bezpośrednio do Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Plecak w podróży dookoła świata w pojedynkę ,plecak podróż dookoła świata w pojedynkę
Pod plecakiem jest miejsce na zapakowanie śpiwora/koca.

Wartość emocjonalna plecaka:

Absolutnie bezcenna! Plecak był ze mną w podróży dookoła świata, w którą wyjechałam sama. Podróżowałam wyłącznie z bagażem podręcznym, więc ten plecak był moim jedynym kompanem – niezawodnym kompanem! Odwiedził ze mną Zjednoczone Emiraty Arabskie, Filipiny, Indonezję, Australię, Hawaje, Kalifornię, Nowy Jork…

Po podróży plecak wziął udział w wystąpieniu TEDx. Jego premierę przed kamerą znajdziecie TUTAJ (dokładnie tak wygląda teraz).

plecak w podróż

Mimo niewielkiej pojemności (ok.20l), plecak jest bardzo pojemy i przemyślanie wykonany. Zawiera trzy główne komory. Główna otwierana w całości, bardzo ułatwiająca pakowanie. Plecak jest nazwany survivalowo- militarnym, stąd wiele praktycznych funkcji. Poniżej szczegółowy opis techniczny i filmik producenta.

>>> O tym jak wiele jest w stanie zmieścić (co spakowałam w niego wybierając się w podróż dookoła świata), możecie przeczytać TUTAJ.

Dane techniczne plecaka:

Model: Sparrow II (prawdopodobnie)
Kolor: czarny
Pojemność nominalna: 20 litrów
Klamry: ITW Nexus, Duraflex
Materiał: Cordura
Wymiary: 400 x 300 x 200 mm

Według producenta plecak jest nazwany kompaktowym plecakiem survivalowo-militarnym.

„Główna komorę (ok. 17 litrów) można w całości zapakować bagażem tej objętości. Dostęp umożliwia zamek błyskawiczny odpinający klapę na trzech krawędziach.

- szeroki i długi chwyt transportowy przeniesiony z tylnej ścianki plecaka na środek górnej części komory głównej,
- w komorze głównej, na tylnej ściance jest wyszyty 4 D-ringi pozwalające na podczepienie dodatkowych akcesoriów,
- zmodernizowany organizer znajdujący się w mniejszej komorze,
- osłony profilowanego systemu nośnego (w tym szelki od wewnętrznej strony) wykonane ze zbitego, niehaczącego materiału.

Klapa posiada płaską kieszeń rozmiarów komory głównej i grubości ok. 4 cm - wystarczająco dużo, aby pomieścić mapy, dokumenty, a nawet niewielkiego laptopa. Na froncie klapy znajduje się mała, płaska kieszeń.

Plecak wewnątrz posiada zaczep do bukłaka systemu hydracyjnego, otwór do wyprowadzenia wężyka i dwa uchwyty (po jednym na szelce) do jego zamocowania.

Front, dno i boczne ścianki mają naszyte taśmy PALS(calowe) systemu troczenia MOLLE (układ taśm calowych przyszytych, co cal). Pozwalają one przenosić na zewnątrz plecaka elementy wyposażenia urgent need(pilnej potrzeby) oraz elementów zbyt dużych, aby je zmieścić wewnątrz.

Boczne ścianki posiadają także po dwa, regulowanej długości pasy zapinane klamrami fastex 30mm. Służą one do kompresji plecaka (zmniejszenia jego pojemności z uwzględnieniem zawartości) oraz mogą być przydatne do stabilnego mocowania przenoszonego na zewnątrz ekwipunku - kurtki, płachty, karimaty, a nawet siatki maskującej.

System nośny gwarantuje wygodę i doskonałą wentylację pleców (ACS - Air Comfort System) zapewniając odpowiednią sztywność plecaka. Na komfort użytkowania wpływ mają także szybko wypinane profilowane szelki regulowanej długości oraz pas piersiowy.”

Filmik z opisem plecaka: https://www.youtube.com/watch?v=HRd5HDswtjI

Z całego serca zapraszam Was do licytacji plecaka, który oprócz walorów estetycznych i praktycznych ma dla mnie ogromną wartość emocjonalną. Bardzo dużo dla mnie znaczy i chyba nie byłabym w stanie go oddać czy sprzedać nikomu innemu. Wsparcie innych to jednak kwestie bezcenne, zwłaszcza, gdy przyświeca tak wspaniały cel pomocy najmłodszym i bezbronnym. Chciałabym aby trafił w dobre ręce i pomógł spełnić czyjeś marzenia :) LICYTUJCIE PROSZĘ!

<<<LINK DO AKCJI >>>

książka na prezent

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
Drukuj

Jestem Mentorką Marzycieli. Pomagam osobom zmęczonym swoją pracą odkryć co tak naprawdę chcą robić w życiu, aby mogli poczuć sens i radość z tego co robią <3 Zrezygnowałam z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyłam w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła moje podejście do pracy i życia. 

Swoją historię opowiedziałam m.in. na konferencji TEDx i książce „Dziewięć marzeń”. Prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy