ulubione filmy świąteczne

Moje ulubione filmy świąteczne <3

Od początku grudnia rozpoczynam sezon na oglądanie świątecznych filmów, które mają magiczną moc wprowadzania w Bożonarodzeniowy nastrój. Postanowiłam się podzielić z Wami moimi faworytami, czyli tymi tytułami, których nawet, jeśli nie oglądam co roku, to opowiadają historie, o których myślę w czasie przygotowań do świąt - moje ulubione filmy świąteczne.

Idealne miejsce ich oglądania to kanapa - pod kocem w dresie, z ciepłą herbatą i piernikiem w ręce, z zapaloną świeczką w okolicy i zapachem goździków, pomarańczy oraz cynamonu w powietrzu. Na samą myśl chce się włączyć 'play' :)  Jestem pewna, że wymienione przeze mnie tytuły wzbudzą uśmiech na Waszej twarzy podczas oglądania i nastroją na zbliżające się święta. To, co wyróżnia świąteczne filmy od komedii, czy komedii romantycznych to fakt, że te zawsze mają morał, do którego dochodzimy sami podczas oglądania.

Jestem ciekawa, co Wy oglądacie w święta. Podzielcie się tytułami w komentarzach, chętnie obejrzę.

Opowieść Wigilijna

The Family Man

 - moje zeszłoroczne odkrycie! Bawi i daje do myślenia.

Ulubione filmy świąteczne

Holiday - świąteczne komedia romantyczna o kobietach, które potrzebują zmiany, w związku z czym postanawiają zamienić się domami na czas Bożego Narodzenia...

Love Actually - czy jest osoba, która go jeszcze nie oglądała? :)

Dostałam dużo komentarzy i wiadomości z Waszymi ulubionymi filmami o świętach, więc dołączam je do wpisu :)

Wasze ulubione filmy świąteczne:

Jack Frost

Four Christmases - zabawna komedia  ze znakomitym Vincem Vaughn

Grinch świąt nie będzie

It's A Wonderful Life 

>>> Przeczytaj również o książkach najlepszych na prezent dla przyjaciółki, mamy, męża, faceta... dla każdego!

Jeśli zamiast oglądania świątecznego filmu wolicie poczytać. To jest szansa, że ta książka może Wam się spodobać :) 

książka na prezent

Podoba Ci się ten wpis?

Każdy komentarz pod wpisem i like na fanpage’u jest dla mnie sygnałem, że to co robię i o czym piszę podoba Ci się. To dla mnie świetna wiadomość i duża mobilizacja do tego aby robić to dalej! 

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
Drukuj

Martina Zawadzka-Gawrońska – Coach, Mentorka biznesu w zgodzie ze sobą. Pomagam odnaleźć swoją drogę w chaosie pomysłów, odkryć swoją misję i wyjść z nią do świata. Inspiruje do stawiania pierwszych kroków w biznesie online. Wszystko to, bo wierzę, że praca oprócz pieniędzy może dać nam dużo radości i poczucie sensu.

Zrezygnowałam z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyłam w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła moje podejście do pracy i życia. To doświadczenie oraz studia coachingu akredytowane przez ICF zaprowadziły mnie do poszukiwań sensu i większej radości w tym co robimy.

Swoją historię opowiedziałam m.in. na konferencji TEDx. Jestem autorką książki „Dziewięć marzeń” oraz bloga lovelajf.pl. Prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online. Stworzyłam skuteczną Autorską Metodę Dream BIG! odkrywania pomysłu na siebie, swojej misji.

2 thoughts on “Moje ulubione filmy świąteczne <3”

  1. Bajka, ale świąteczna. Bardzo fajna. Uwielbiam ją oglądać z córką. 2 lata temu postanowiliśmy że będzie to nasza tradycja ;).
    Mariah Carey’s All I Want for Christmas Is You

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy