darmowy ebookebook jak wyznaczać sobie cele i je realizować

Napisałam ebooka!

Jak już wiecie z tytułu tego wpisu napisałam ebooka :) Ebook pod tytułem "Jak wyznaczać sobie cele i je realizować".

Napisanie dłuższego tekstu niż wpis na blogu chodziło mi po głowie od ponad roku. Nie miałam pojęcia jak się za to zabrać i przede wszystkim, o czym mogłabym napisać? Inspiracje czerpiemy w najróżniejszych momentach życia, często niespodziewanie. Tak właśnie było z pomysłem na ebooka. Po całym dniu pracy przed komputerem i spotkań, wieczorem obiecałam sobie, że poświęcę trochę czasu dla siebie i zrobię długo odkładane domowe SPA.

Leżąc z maseczką w wannie, czytałam książkę o rozwoju osobistym (jedną z kilku, które aktualnie czytam). Ta nie była jedną z moich ulubionych, ponieważ czytając ją pomyślałam, "ale pierdoły, sama bym lepszą napisała". Odłożyłam książkę i zastanowiłam się, o czym to ja mogłabym napisać... po 5 minutach, gdy ogarnęłam swoje myśli, szybko się okryłam i pobiegłam zanotować wszystkie pomysły, aby nic mi nie uciekło... Tak to się zaczęło. A jak skończyło? Sprawdźcie sami: https://lovelajf.pl/1-rozdzial-ksiazki-dziewiec-marzen-formularz/

Dla lepszego wyjaśnienia, o czym jest mój ebook podzielę się z Wami fragmentem wprowadzenia:

"Nowy rok, nowa/y ja! – znasz to? Myślę, że większość z nas, chociaż raz powiedziała te słowa do siebie, przeczytała w postach koleżanek na facebooku, bądź nagłówkach kolorowych gazet. Tak jak i wiele innych haseł to zachęca do robienia postanowień, wyznaczania sobie celów i rozwijania się. Postanowienia, które chcemy zrealizować w nowym roku zazwyczaj dotyczą rzucenia palenia, zrzucenia wagi oraz ograniczenia fast foodów. Jeśli dotychczas tak wyglądały Twoje postanowienia noworoczne  to nic dziwnego, że po chwili traciłeś motywację by je realizować. Poniższy ebook dostarczy Ci w pigułce wiedzę na temat tego jak wyznaczać sobie cele, aby je osiągnąć. Wbrew pozorom to nie jest takie trudne jak mogłoby się wydawać, jeśli będziesz kierował się wiedzą z ebooka i rzeczywiście będziesz pragnął realizacji swoich celów to sukces przed Tobą."

Starałam się, aby ebook nie zawierał żadnych niepotrzebnych teorii, tylko konkretne informacje i praktyczną wiedzę. Zamieszczone treści krok po kroku przeprowadzą Cię przez wyznaczenie celu/ celów i przygotują do ich realizacji. Nie oszukujmy się, ten ebook nie zrobi nic za Ciebie. Nie wstanie za Ciebie z kanapy i nie spełni za Ciebie Twoich marzeń. Będzie natomiast dużym wsparciem na drodze ku ich realizacji. Oprócz tekstu strony ebooka zawierają również zestaw ćwiczeń, który ułatwi Ci cały proces.

Miłej lektury :)

Martina

UPDATE: E-book "Jak wyznaczać sobie cele i je realizować" jest w tej chwili niedostępny. Można powiedzieć, że w jego miejsce powstała książka Dziewięć marzeń. Pierwszy rozdział możesz pobrać za darmo tutaj: https://lovelajf.pl/1-rozdzial-ksiazki-dziewiec-marzen-formularz/

 

darmowy ebook jak wyznaczać sobie cele i je realizować, blog o rozwoju osobistym, trener rozwoju osobistego

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
Drukuj

Martina Zawadzka-Gawrońska – coach biznesu, mentorka marzycieli. Pomagam innym budować dochodowy biznes online z poczuciem misji i w zgodzie ze sobą.

Działam online ponad 9 lat. Zrezygnowałam z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyłam w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła moje podejście do pracy i życia. To doświadczenie, liczne kursy oraz studia coachingu akredytowane przez ICF zaprowadziły mnie do szukania poczucia wolności, sensu i większej radości w tym co robimy.

Swoją historię opowiedziałam m.in. na konferencji TEDx. Jestem autorką książki „Dziewięć marzeń” oraz portalu lovelajf.pl. Prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online. Stworzyłam skuteczną Autorską Metodę Dream BIG! odkrywania pomysłu na siebie, swojej życiowej misji!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy