misja życiowa poza pracą

Jak realizować misję życiową poza pracą?

Jak realizować misję życiową poza pracą? Często mówimy o szukaniu swojej misji zawodowej, a gdyby tak znaleźć misję życiową i poświęcić jej czas poza pracą?

Moją gościnią będzie Magdalena Najar.

Magdalena na co dzień pracuje w korporacji. A po pracy pomaga swoim klientom uwolnić się od napięć nagromadzonych w ciele. Napięcia, które są rezultatem niewypowiedzianych emocji, chronicznego stresu oraz traumy. Pracuje wykorzystując mindfulness oraz metodę BioDynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy® (BBTRS®).
Więcej o mojej gościni możecie przeczytać na jej stronie: https://mindfulunity.pl/

Moja gościni odpowie na pytania dotyczące tego jak pomaga swoją pracą/ działalnością po pracy, jak odkryła, że „to TO chce robić w życiu” i że małymi kroczkami wprowadzała to w swoją codzienność.

Myślę, że historia drogi do miejsca, w którym odkryła, co chce w życiu robić, będzie inspiracją dla wszystkich poszukujących swojej drogi zawodowej. Skorzystam z okazji i zapytam również Magdalenę, o to w jaki sposób w chaosie życia możemy sami zatrzymać się i spróbować zredukować stres pracą z oddechem i medytacją.

Wywiad przeprowadzę...

ja - Martina Zawadzka-Gawrońska – Coach Kariery, Mentorka Marzycieli. Pomagam osobom zmęczonym swoją pracą odkryć swoją misję. Co tak naprawdę, chcą robić w życiu, aby mogły poczuć sens i radość z tego co robią. Więcej informacji o sesjach 1:1 ze mną, możesz znaleźć tutaj: lovelajf.pl/sesje-martina/

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO? 

To cykl wywiadów z osobami, które działają z poczuciem misji, żyją swoim powołaniem. Wywiady odbywają się na żywo na kanałach w moich mediach społecznościowych.

#misjazyciowa #misjazawodowa #celzycia #popracy #oddech #medytacja #marzenia #zdrowie #zdrowiepsychiczne

Wywiad możesz obejrzeć na YouTubie albo odsłuchać w formie podcastu np. na Spotify:

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
Drukuj

Martina Zawadzka-Gawrońska – Coach, Mentorka biznesu w zgodzie ze sobą. Pomagam odnaleźć swoją drogę w chaosie pomysłów, odkryć swoją misję i wyjść z nią do świata. Inspiruje do stawiania pierwszych kroków w biznesie online. Wszystko to, bo wierzę, że praca oprócz pieniędzy może dać nam dużo radości i poczucie sensu.

Zrezygnowałam z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyłam w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła moje podejście do pracy i życia. To doświadczenie oraz studia coachingu akredytowane przez ICF zaprowadziły mnie do poszukiwań sensu i większej radości w tym co robimy.

Swoją historię opowiedziałam m.in. na konferencji TEDx. Jestem autorką książki „Dziewięć marzeń” oraz bloga lovelajf.pl. Prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online. Stworzyłam skuteczną Autorską Metodę Dream BIG! odkrywania pomysłu na siebie, swojej misji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy