20150420_160753-e1479727199622

Co się zdarzyło w Las Vegas?

Co się zdarzyło w Las Vegas? W Las Vegas można wszystko. Możesz przegrać swoje życie, tracąc oszczędności życia w 30 sekund bądź przełamać złą passe i spełnić najskrytsze marzenia. Dla niektórych miasto szansy, dla innych rozrywki, hazardu i grzechu. A co konkretnie można robić w Vegas? Można…

1.Wziąć ślub

Vegas daje możliwość wzięcia ślubu w 15 minut. Nie potrzebna jest biała suknia, goście ani wesele. Wszystko szybko, pod wpływem alkoholu i bez zbędnych formalności. Co najważniejsze sakrament jest ważny również za granicą wiec wszystko obowiązuje puki śmierć nasz nie rozłączy.

2. Pójść do klubu GoGo

Jeśli nie masz ochoty na wiązanie się z drugą osobą na całe życie możesz wejść na striptiz męski bądź „potańczyć” z bogato obdarzoną przez naturę Panią, która za duży napiwek chętnie dotrzyma Ci towarzystwa. Niezależnie czy jesteś kobietą czy mężczyzną Twoje fantazje zostaną zaspokojone. Dla każdego coś dobrego :)

3. Wygrać w kasynie

Nie sztuką jest znaleźć kasyno w tym mieście, jest ich więcej niż sklepów czy restauracji. Można zainwestować  wypłatę, która właśnie wpłynęła i dorzucić do niej kilka stówek, wygrywając w kości czy w turnieju pokera.

4. Przegrać w kasynie

Fortuna kołem się toczy. Możesz również opróżnić swój portfel szybciej, niż kelnerka przyniesie Ci zamówiony rum z colą. W kasynach drinki są gratis dla graczy (chyba taka nagroda pocieszenia).

Co się zdarzyło w Las Vegas?

5. Kac Vegas

Chyba każdy oglądał i wie co mam na myśli. Możesz szaleć całą noc i na drugi dzień krok po kroku dowiadywać  jak ciekawie było zeszłej nocy. Jedna osoba obrażona, druga próbuje się dowiedzieć co nabroiła.

6. Zaręczyć się

Napis na najwyższym punkcie obserwacyjnym w Las Vegas głosi „2000 couples engaged at this viewpoint annually. You can be the next one”
2000 par rocznie, czyli ok. 5 par zaręczyło się w dniu w którym byliśmy na górze :)

7. Zobaczyć najwspanialsze zabytki Paryża, Rzymu i Nowego Jorku podczas jednego spaceru.

Wieża  Eiffel, najsłynniejsza rzymska fontanna, Statua Wolności - proszę bardzo! To właśnie widok z Twojego hotelowego okna w Vegas.

8. Przejechać się rollercoasterem 921 stóp nad ziemią –

Takie rzeczy tylko w Las Vegas. Kto się odważy? My?

Można również…

9. Kłócić  się o odszkodowanie za wdepnięcie w klejący asfalt.

Klient nasz Pan, a  niezadowolony Klient jest niedopuszczalny.

10. Rozbić kabrioleta i jeszcze na tym zarobić. No comment.  

Zrobiliśmy cztery z wyżej wymienionych możliwości i nie przyznamy się które.

What happens in Las Vegas stays there :) Jakieś pomysły?

Wpisz w komentarzu swoją propozycję 4 rzeczy/numerów z powyższych punktów, które według Ciebie zrobiliśmy w Vegas.  Jeśli jako pierwszy odpowiesz prawidłowo to przywiozę Ci upominek prosto z Las Vegas. Czas start :)

BESTSELLER - Książka, e-book do zabrania na małe i duże podróże

Jeśli szukasz w sobie odwagi do spełnienia swoich marzeń, nie tylko podróżniczych albo brakuje Ci czasu na podróże bo np.  pracujesz na etacie to ta książka jest dla Ciebie -> Zajrzyj, może to coś co otworzy Ci oczy na własne możliwości - książka/ e-book Dziewięć marzeń Trzymam kciuki za Twoje marzenia i podróże! 

 

książka na prezent

 

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
Drukuj

Martina Zawadzka-Gawrońska – coach biznesu, mentorka marzycieli. Pomagam innym budować dochodowy biznes online z poczuciem misji i w zgodzie ze sobą.

Działam online ponad 9 lat. Zrezygnowałam z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyłam w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła moje podejście do pracy i życia. To doświadczenie, liczne kursy oraz studia coachingu akredytowane przez ICF zaprowadziły mnie do szukania poczucia wolności, sensu i większej radości w tym co robimy.

Swoją historię opowiedziałam m.in. na konferencji TEDx. Jestem autorką książki „Dziewięć marzeń” oraz portalu lovelajf.pl. Prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online. Stworzyłam skuteczną Autorską Metodę Dream BIG! odkrywania pomysłu na siebie, swojej życiowej misji!

24 thoughts on “Co się zdarzyło w Las Vegas?”

  1. 6,1,2,10 :D? to zdjecie zdecydowanie różni się od tego, które wysyłałam Ci przed wyjazdem:(

  2. 4,7,8,9 4-nie byłabyś sobą gdybyś nie poszła do kasyna…a że mawiają…”że kto ma szczęście…to nie ma w kartach…to pewnie przeje*** trochę dolarów i tak to się skończyło…Nie wiem tylko od kiedy pijesz rum z colą…; 7-zawsze lubiłaś spacerować…stąd te zgrabne nóżki…w końcu kiedyś tyleeee na nich chodziłaś…12 km…tak?; 8-rollcoaster…to, to co lubisz najbardziej !!!; 9….tutaj wahałam się jeszcze nad 10…bo to by było w Twoim stylu :p ale jednak wybieram 9-kłóciłaś się o inną cenę na torebce w Hausie to tutaj pewnie poszło o asfalt !!!!

  3. lovelajf by martina

    Gratuluję! pojawił się prawidłowy komentarz! ale niestety nie mogę napisać na forum kto wygrał bo wtedy jasne byłoby co się stało w Vegas 🙂 za moment napiszę do zwycięzcy wiadomość prywatną i ustalimy jak nagroda zostanie przekazana. Dziękuję za wzięcie udziału w zabawie 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy