pocztowka-z-bali

Chcesz dostać pocztówkę z Bali?

Pewnie, że chcesz! I teraz masz okazję ją otrzymać!

Jeśli chcesz dostać pocztówkę, napisz w komentarzu dlaczego to właśnie Tobie listonosz powinien przynieść pocztówkę z Bali, z pozdrowieniami ode mnie? :)

Nagrodzę i poproszę o adresy 3 osoby, które zostawią swój komentarz z odpowiedzią na pytanie, poniżej bądź pod postem na facebooku. Jury bierze pod uwagę poczucie humoru i kreatywność zgłoszeń. Jury jest jednoosobowe -> ja! :) Zabawa trwa do 16.grudnia 2015, do końca dnia.

Czas start!

pocztówka z Bali

Chciałabym, żebyście pocztówki dostali jeszcze przed Świętami, więc wysyłka będzie pod koniec tego tygodnia.

Pozdrowienia z Bali!

PS Jestem ciekawa, czy wszystkie dotrą, więc proszę wklejcie mi je na profil jak tylko je otrzymacie.

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
Google+
Drukuj

Jeśli zarezerwujesz lot, nocleg lub samochód za pomocą powyższych linków, to do mojej skarbonki wpadnie kilka groszy. Co prawda, nie są to kokosy, ale każdy grosz się liczy. Obiecuję, ze przeznaczę go na rozwój tego bloga i w żaden sposób nie wpłynie to na cenę Twojej rezerwacji.

Wspiera innych w samorozwoju i znalezieniu w sobie odwagi do spełniania marzeń. Autorka bloga lovelajf.pl i minimalistka z pasją do podróżowania. Ulubiony kierunek podróży to Azja. Zakochała się w niej podczas podróży dookoła świata, którą zrealizowała w pojedynkę. Kiedy nie podróżuje, dba o ogródek (na balkonie :)) i pije zieloną herbatę. Co chwila ma nowy pomysł i od razu chęć jego realizacji. Zaraża energią i wierzy, że wszystko co dajemy do nas wraca.

6 thoughts on “Chcesz dostać pocztówkę z Bali?”

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze wpisy

Zobacz co u mnie słychać

Copyright lovelajf.pl