o czym pisać bloga

Koniec gap year. O czym pisać bloga lovelajf.pl?

Jeśli czytasz mojego bloga od dłuższego czasu to wiesz, że do tej pory na lovelajf.pl mogłeś znaleźć głównie historię spełniania mojego największego marzenia (gap year) oraz motywację dla Ciebie do nieodkładania swoich marzeń na później.

Rok przerwy (gap year) od pracy i codzienności życia oraz podróż dookoła świata w pojedynkę to już historia. Jakże piękna, ale historia. Rok, który poświeciłam na spełnianie marzeń jest już za mną, ale emocje, doświadczenia i nauka, których mi dostarczył en czas są we mnie i w dalszym ciągu będę Wam o tym opowiadać. Moje życie się zmieniło, dlatego blog również musi dotknąć zmiana.

Co się zmieni? o czym pisać bloga? Co nowego znajdziecie na lovelajf? Tyloma rzeczami chciałabym się z Wami podzielić, że sama nie wiem, od czego zacząć. Może po kolei.

O czym będę pisać bloga?

 

PODRÓŻE

Na blogu nadal będziecie mogli przeczytać o mojej podróży dookoła świata. Relacji z półrocznej wyprawy, opisy miejsc, w których byłam i które polecam również Wam do odwiedzenia.  We wpisach zawrę praktyczne informacje dla osób planujących dalekie podróże, bądź zastanawiających się nad wojażami solo. Nie zabraknie inspirujących historii oraz sekretów dotyczących podróży, którą odbyłam w pojedynkę.

Czy w związku z tym, że moja podróż dookoła świata się skończyła, na blogu nie będzie już tematyki podróżniczej? Nic bardziej mylnego! :)

Po powrocie z dalekich krajów i roku przerwy (gap year) moje życie i marzenia nabrały nowy kierunek. Nie oznacza to jednak, że rezygnuję ze swojej pasji. Nic podobnego! Blog nie będzie tylko miejscem wspomnień o odwiedzonych przeze mnie zakątkach świata. W związku z tym, że przestawiam się z koczowniczego trybu życia na stabilizację, planuję podróżować weekendowo oraz wykorzystywać dni urlopowe. Co to oznacza dla bloga i dla Was? Myślę, że dobre wieści :)

Na lovelajf.pl już niebawem znajdziecie serię o nazwie pomysły na weekend oraz inspiracje miejsc do odwiedzenia podczas urlopu. Dzieląc się z Wami swoimi planami i relacjami z odwiedzonych miejsc, zapraszała Was będę nie tylko do podróży, ale również aktywności weekendowej. Będę pisała o ciekawych propozycjach urlopowych i odpowiadać na potrzeby moich czytelników. Wiem, że duża część z Was łączy pasję podróżowania z etatem, dlatego wydaje mi się, że ta część tematyki będzie dla Was inspirująca i zachęcająca, chociaż do krótkich wypadów. Na blogu przedstawię Wam propozycje gdzie warto się wybrać w weekend oraz jak spędzić urlop.

COACHING

Podróż dookoła świata podczas roku przerwy (gap year) była moim największym marzeniem, które zamieniłam w cel i szczęśliwie zrealizowałam. Nie jestem pewna czy zrobiłabym to gdybym nie zainteresowała się rozwojem osobistym i coachingiem. Przed wyjazdem długo pracowałam nad schematami swojego myślenia, przekraczaniem kolejnych granic w swojej głowie i konkretnym planem działania, prowadzącym do realizacji celu. Od tego wszystko się zaczęło. Historia moich doświadczeń z coachingiem jest już dość długa i warta podzielenia się nią z Wami. Chętnie napiszę o tym w kolejnym wpisie. 

Aktualnie, jako mentorka marzycieli, coach kariery, pomagam innym znaleźć pomysł na siebie, odkryć  co chcą robić w życiu i wyjść z tym do świata. Więcej tutaj.

Wydaje Ci się, że Twoje cele i marzenia są poza Twoim zasięgiem? Ja też tak kiedyś sądziłam o swoich celach.  A dziś, słyszę od ludzi, że jestem przykładem osoby, która zrobiła coś niemożliwego do zrealizowania. Możesz przeczytać o tym tutajPodczas sesji coachingowych wspieram ludzi w osiąganiu swoich celów zarówno tych małych, jak również tych niemożliwych. W tej części bloga znajdziesz wpisy dotyczące rozwoju osobistego, coachingu oraz już niebawem ofertę spotkań coachingowych ze mną za pomocą skype, czatu bądź na żywo. O szczegółach możesz przeczytać TUTAJ.

GAP YEAR

Pamiętam jak przed decyzją o swoim gap year szukałam w internecie informacji na ten temat i osób, które zdecydowały się na taki krok. Nie znalazłam ich zbyt wiele. Krótkie wzmianki o dalekich podróżach, rzuceniu korporacji i myciu toalet, żeby zarobić na realizację marzeń.  Aktualnie, sytuacja wygląda trochę lepiej, ponieważ temat „gap year” zyskuje na popularności i zamierzam się do tego przyczynić. Jeśli ktoś z Was będzie miał szalony pomysł rezygnacji ze swojej strefy komfortu i zrobienia sobie przerwy od codzienności to chciałabym żeby odszukał mój blog i wiedział, że nie jest sam ze swoimi szalonymi marzeniami.

W zakładce gap year będę pisała o szczegółach organizacyjnych związanych z rocznym urlopem oraz innymi praktycznymi informacjami.  Podzielę się również swoim doświadczeniem i trendami.

książka na prezent

LAJFSTYLE

Po podróży dookoła świata przyszedł moment, w których chciałabym dalej spełniać swoje marzenia (bez obaw, pod tym względem się nic nie zmienia :)). Marzę, aby tu na miejscu stworzyć życie, od którego nie będzie potrzeby brać urlopu. Planuję dzielić się z Wami historiami, momentami z mojego życia, przemyśleniami i wszystkim, co mnie inspiruje.

Interesuje mnie również, o czym Wy chcielibyście czytać na lovelajf? Dajcie znać na dole, w komentarzu. Jest to świetny moment na taką informacje, ponieważ jestem na etapie zmian i małego bałaganu na blogu (spokojnie jeszcze kilka tygodni i będzie pięknie ;)

 

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
Drukuj

Martina Zawadzka-Gawrońska – Coach, Mentorka biznesu w zgodzie ze sobą. Pomagam odnaleźć swoją drogę w chaosie pomysłów, odkryć swoją misję i wyjść z nią do świata. Inspiruje do stawiania pierwszych kroków w biznesie online. Wszystko to, bo wierzę, że praca oprócz pieniędzy może dać nam dużo radości i poczucie sensu.

Zrezygnowałam z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyłam w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła moje podejście do pracy i życia. To doświadczenie oraz studia coachingu akredytowane przez ICF zaprowadziły mnie do poszukiwań sensu i większej radości w tym co robimy.

Swoją historię opowiedziałam m.in. na konferencji TEDx. Jestem autorką książki „Dziewięć marzeń” oraz bloga lovelajf.pl. Prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online. Stworzyłam skuteczną Autorską Metodę Dream BIG! odkrywania pomysłu na siebie, swojej misji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy