Znajdź pracę, którą pokochasz! Odkryj radość i spełnienie w pracy! | lovelajf.pl

Zapisz się na darmowy webinar!

Dowiedz się, jak odkryć pomysł na pracę, którą pokochasz!

Zapisz się i poczuj spełnienie z wykonywanej pracy:

Martina Zawadzka-Gawrońska sesje coaching

Poznaj 3 sekrety, które pomogą Ci znaleźć pracę, która daje Ci radość i spełnienie

.

Jaką wiedzę zdobędziesz podczas webinaru na żywo?

Webinar NA ŻYWO odbędzie się 12 marca o godz. 20:00

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Dla kogo przeznaczony jest webinar?

Dla osób, które chcą zmienić pracę / rozpocząć nowy rozdział np. zmienić kierunek, założyć działalność

Dla tych, którzy chcą zacząć pracować w zgodzie ze sobą

Dla osób, które chcą, aby praca dawała im więcej radości i poczucie spełniania

O prowadzącej webinar

Martina Zawadzka-Gawrońska – Coach kariery, Mentorka marzycieli. Pomaga osobom zmęczonym swoją pracą odkryć co tak naprawdę chcą robić w życiu, aby mogli poczuć sens i radość z tego co robią. Wspiera w podróży poznania siebie – swojej pasji, talentów, swoich super mocy!

Zrezygnowała z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyła w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła jej podejście do pracy i życia. To doświadczenie oraz studia coachingu akredytowane przez ICF zaprowadziły ją do szukania poczucia sensu i większej radości w tym co robimy.

Swoją historię opowiedziała m.in. na konferencji TEDx. Jest autorką bestsellerowej książki „Dziewięć marzeń”. Prowadzi autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online. Stworzyła skuteczną Autorską Metodę Dream BIG odkrywania pomysłu na siebie – swojej misji zawodowej.

Martina Zawadzka-Gawrońska sesje coaching

Opinie o współpracy z Martiną Zawadzką-Gawrońską

Zdecydowałam się na spotkania z Martiną, ponieważ w moim życiu zawodowym nadszedł czas zmian, czas w którym potrzebowałam dookreślić siebie i swoje potrzeby na tym gruncie. Sposób, w jaki Martina zadaje pytania, otwiera zupełnie nowe perspektywy, daje świeże spojrzenie na kwestie z pozoru jasne, fantastycznie. Martina potrafi słuchać, stwarza bardzo przyjazną atmosferę, nie daje gotowych rozwiązań a pytając potrafi otworzyć głowę na wiele spraw. Jestem bardzo zadowolona, po kilku spotkaniach czuję się spokojna. Polecam każdemu!

Ewa

szukająca drogi

Polecam Martinę! Mimo, że podchodziłam z dużą ostrożnością do pierwszego spotkania to Martina pokazała mi, że prawdziwy coaching jest czymś ważnym, potrzebnym i pomocnym. Na każde kolejne spotkanie przychodziłam już z nadzieją, na to co nowego odkryję w sobie, w swoim życiu, i z nowymi pomysłami. To co cenne dla mnie w tych spotkaniach, że rola Martiny była tak subtelna, ze czułam jakbym była sama ze sobą, miała czas na wolność w moich przemyśleniach, ona „tylko” pomagała utrzymać ster 🙂
Marta

mama, muzyk

Martina bardzo poważnie podchodzi do konsultacji, zadaje dużo pytań, stara się wydobyć to co leży pod spodem, prawdziwe cele, przyczyny i znaleźć rozwiązanie, metodę jak dojść do wyznaczonego sobie celu. Wspólnie analizuje aktualną sytuację i poprzez coraz bardziej szczegółowe pytania o cel, wypracowujemy razem plan konkretnego działania, aby cel został osiągnięty. Kroki zawsze są oparte o metodę SMART i są gotową receptą na realizację swoich postanowień. Zawsze podchodzi z humorem i pozytywnym nastawieniem. Polecam

Michał

informatyk

Źródło opinii: dobrycoach.pl

Odkryj pomysł na pracę, którą pokochasz!

Scroll to Top