Moje ulubione filmy świąteczne <3

Moje ulubione filmy świąteczne <3

Od początku grudnia rozpoczynam sezon na oglądanie świątecznych filmów, które mają magiczną moc wprowadzania w Bożonarodzeniowy nastrój. W tym roku, postanowiłam się podzielić z Wami moimi faworytami, czyli tymi tytułami, których nawet, jeśli nie oglądam, co roku to opowiadają historie, o których myślę w czasie przygotowań do świąt – moje ulubione filmy świąteczne. Filmy te są idealne do obejrzenia pod kocem w dresie, z ciepłą herbatą i piernikiem w ręce, z zapaloną świeczką w okolicy i zapachem goździków, pomarańczy oraz cynamonu w powietrzu. Na samą myśl chce się włączyć ‚play’ 🙂  Jestem pewna, że wymienione przeze mnie tytuły wzbudzą uśmiech na Waszej twarzy podczas oglądania i nastroją na zbliżające się święta. To, co wyróżnia świąteczne filmy od komedii, czy komedii romantycznych to fakt, że te zawsze mają morał, do którego dochodzimy sami podczas oglądania.

Jestem ciekawa, co Wy oglądacie w święta. Podzielcie się tytułami w komentarzach, chętnie obejrzę.

 

Opowieść Wigilijna

The Family Man – moje tegoroczne odkrycie! Bawi i daje do myślenia.

Ulubione filmy świąteczne

Holiday – świąteczne komedia romantyczna o kobietach, które potrzebują zmiany, w związku z czym postanawiają zamienić się domami na czas Bożego Narodzenia…

Love Actually – czy jest osoba, która go jeszcze nie oglądała? 🙂

Dostałam dużo komentarzy i wiadomości z Waszymi ulubionymi filmami o świętach, więc dołączam je do wpisu 🙂

Wasze ulubione filmy świąteczne:

Jack Frost

Bad Santa I i II (podobno jedynka lepsza)

Four Christmases – zabawna komedia  ze znakomitym Vincem Vaughn

Grinch świąt nie będzie

Santa Claus

It’s A Wonderful Life 

Każdy komentarz pod wpisem i like na fanpage’u jest dla mnie sygnałem, że to co robię i o czym piszę podoba Ci się. To dla mnie świetna wiadomość i duża mobilizacja do tego aby robić to dalej!

Z góry bardzo dziękuję za każdą aktywność!

Podoba Ci się ten wpis?

Jeśli tak, to wpisz swój email TUTAJ, aby otrzymywać  ebook o wyznaczaniu sobie celów i powiadomienia o nowych artykułach pełnych inspiracji życiowej i podróżniczej. Nie ujawnię nikomu Twojego adresu!

Warto zostać w kontakcie! Polub fanpage na facebookukonto na instagramieA jeśli wolisz filmiki to zapraszam na mój profil na YouTube. Na YouTubie jest już również moje wystąpienie na TEDx, podczas opowiadam o podróży dookoła świata i odpowiadam na pytanie jak się spełnia marzenia?

Moje ulubione filmy świąteczne <3

About Martina, lovelajf.pl

Trener Rozwoju Osobistego, Coach, bloger, minimalistka z pasją do podróżowania. Ulubiony kierunek podróży to Azja. Zakochała się w niej podczas podróży dookoła świata, którą zrealizowała w pojedynkę. Kiedy nie podróżuje, biega i pije zieloną herbatę. Nieustająca poszukiwaczka inspiracji i dzieląca się nią z czytelnikami.