Kalifornia Arizona Nevada – road trip – miało być podsumowanie, a jest bonusik :)

Share This:

Przejechaliśmy samochodem ponad 4 000 km, odwiedziliśmy 3 stany – Kalifornia Arizona Nevada – i około 20 miast. Trasa naszego road trip przebiegała następująco (wymieniam wyłącznie większe miasta):

San Francisco, Palo Alto, Santa Cruiz, Montrei. Możesz przeczytać o tej części podróży TUTAJ.

Santa Maria, Isla Vista, Santa Barbara, Malibu. TUTAJ dowiesz się więcej o tych miastach.

Los Angeles, Santa Monica, zajrzyj TUTAJ.

San Diego, poczytaj TUTAJ i TUTAJ.

Wielki Kanion, Flagstaff, przeczytaj TUTAJ.

Las Vegas, TUTAJ znadziesz szczegóły.

Dolina śmierci, Park Yosemite i powrót do San Francisco TUTAJ.

 

Łącznie przejechaliśmy przez trzy stany USA -> Kalifornia Arizona Nevada

Podczas road tripu po Kalifornii nawiązaliśmy same pozytywne relacje. Poznaliśmy ludzi z całego świata i każdy dopingował naszej podróży. Nikt nas nie chciał okraść, nie życzył nam źle. To wszystko w 3 tygodnie, kwietnia 2015 roku.

Kalifornia Arizona Nevada mapa

Wpis, który czytasz powinien zawierać podsumowanie naszej wyprawy. Najfajniejsze momenty, najniebezpieczniejsze sytuacje i rzeczy które nas zaskoczyły.

Wymyśliliśmy, że zamiast opisywać to wszystko w tekście nagramy filmik w którym o tym wszystkim Wam opowiemy. Usiedliśmy na kanapie, włączyliśmy aparat i zaczęliśmy mówić co nam ślina na język przyniosła. Fajny merytoryczny materiał, pomyśleliśmy!

Po około 15 minutach słowotoku przed kamerą okazało się, że aparat nagrał tylko pierwsze 30 sekund naszego wywodu a później się rozładował…  (Mam nieodparte wrażenie, że ten wyjazd sprawdza moją cierpliwość).

Mieliśmy dwa wyjścia. Olać sprawę albo spróbować nagrać wszystko jeszcze raz. Jesteśmy uparci więc po kilku wdechach i żartach z samych siebie zabraliśmy się za nagrywanie filmiku tym razem  przed kamerką. Nie było łatwo powtórzyć wszystkiego co mówiliśmy poprzednio. Aktorzy mieli coraz mniej entuzjazmu a materiał stawał się coraz bardziej nudny. Po kilku próbach, przestaliśmy traktować to tak poważnie i zaczęliśmy się tym bawić i żartować. Oddaje w Wasze ręce materiał, który miał być podsumowaniem najwspanialszych wakacji w naszym życiu. Mamy nadzieję, że uśmiechniecie się do monitora oglądając go.

Enjoy 🙂

Więcej o naszej podróży możesz przeczytać TUTAJ.