Coaching, oferta

Coaching, oferta

Bardzo się cieszę, że jestem zainteresowany ofertą sesji coachingowych ze mną.

Coraz więcej moich czytelników, zadaje pytania dotyczące jak można się umówić na sesję ze mną oraz jak wygląda proces coachingowy, dlatego poniżej zawarłam najważniejsze kwestie z tym związane.

Jeśli chcesz poznać mnie lepiej i usłyszeć jak zaczęła się moja historia z coachingiem to zapraszam na moją stronę martinazawadzka.pl

oraz wystąpienie na TEDx:

 

Wspieram w realizacji celów, marzeń oraz w podejmowaniu decyzji. Specjalizuję się w life coachingu oraz business coachingu. Wspieram m.in. osoby chcące pracować nad swoją pewnością siebie, zarządzaniem czasem, a także w rozwoju kariery i znalezieniu swojej ścieżki życiowej oraz pasji. Mam doświadczenie w zarządzaniu domowym budżetem oraz gromadzeniu funduszy na realizację celów.

Jeśli nie miałeś/ nie miałaś jeszcze nigdy styczności z coachingiem i  nie wiesz czy to jest dla Ciebie, to proszę nie przejmuj się tym. Pierwsze spotkanie jest trochę organizacyjne. Oprócz czasu na sesje, poświęcimy czas na poznanie się, omówienie czym jest właściwie coaching, jakie są Twoje potrzeby i dopasujemy warunki spotkań do tych potrzeb.

100% poufności podczas sesji

100% uwagi na Tobie i Twoim celu

 

Chcesz umówić się na sesje coachingową?

Napisz do mnie e-mail: martina.zawadzka@gmail.com 

Staram się odpisywać bardzo szybko, nie później niż w ciągu 24h.

Udzielam sesji coachingowych na żywo (przeważnie w Warszawie), przez telefon oraz skype. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Jeśli masz jeszcze wątpliwości dotyczące tego czy wysłać do mnie email, to zapraszam Cię na stronę dobrycoach, gdzie będziesz miał/miała możliwość przeczytania opinii osób, które przy moim wsparciu zrealizowały już swoje cele. Dołącz do nich!