COACHING

Nazywam się Martina Zawadzka

Pomagam ruszyć z miejsca. Wspieram w samorozwoju i znalezieniu  w sobie odwagi do spełniania marzeń.

Lubię działać.

Nie można być mentorem, czy coachem jeśli swoim życiem
i postępowaniem nie świadczy się o odwadze do życia i realizacji swoich celów.
Wydaje mi się, że moje życie, a także podejmowane przeze mnie decyzje
są moją najlepszą wizytówką, dlatego pozwól, że krótko się  przedstawię.

konsultacja na żywo

„Coaching i inspirowanie innych traktuję jako swoje życiowe powołanie”

Martina Zawadzka

- Moja historia -

Wszystko zaczęło się od podróży dookoła świata, którą zrealizowałam w pojedynkę. Wcześniej pracowałam w korporacji, gdzie przez kilka lat pracy podnosiłam swoje kwalifikacje, nabywałam doświadczenie, aby się rozwijać i z osoby zatrudnionej na stanowisku recepcjonistki, zrealizować swój cel i objąć stanowisko managera.

Znasz takie mądre powiedzenie „nie zawsze to czego chcemy, jest tym, czego potrzebujemy” – często je powtarzam, ponieważ nie raz sama doświadczyłam jego prawdziwości. Tak było w przypadku mojego celu o byciu managerem. Owszem zrealizowałam swój cel, ale już po paru miesiącach wiedziałam, że to nie to. Chciałam, więc zrealizowałam cel – zostałam managerem, ale okazało się, że nie tego aktualnie potrzebowałam, nie uszczęśliwiło mnie to.

Zaczęłam interesować się rozwojem osobistym i dużo czytać o wyznaczaniu celów. Okazało się, że prawdziwy „coaching”, czyli termin, który do tej pory kojarzył mi się z pracą w korporacji i hasłami typu „jesteś zwycięzcą”, to nic innego jak wyznaczanie sobie celów i ich realizacja. Czyli coś, co robię całe życie.

Teraz wiem, że czas poświęcony na samorozwój  był pierwszym krokiem w ogromnej zmianie, którą odwróciłam swoje życie o 180 stopni. Zrezygnowałam z pracy na rok (gap year), sprzedałam to, co miałam, zapakowałam się w bagaż podręczny i kupiłam bilet w jedną stronę na koniec świata. Nigdy wcześniej nie wyjeżdżałam w tak długie podróże i nigdy wcześniej nie robiłam tego sama.  Rezygnacja z pracy, komfortu i sprzedaż dobytku nie była najtrudniejszą w tym w tym przedsięwzięciu. Najtrudniejsze i najbardziej czasochłonne okazało się ułożenie sobie w głowie, że ta zmiana jest możliwa i wiara, że jestem w stanie to zrobić. Gdyby nie rozwój osobisty i tzw. self-coaching to nie wyruszyłabym w najpiękniejszą podróż mojego życia, nie została mentorem, coachem oraz nie czytałbyś tej strony.

Moja podróż dookoła świata w pojedynkę to ponad 130 000 kilometrów, w których towarzyszył mi wyłącznie bagaż podręczny. Odwiedziłam m.in. Filipiny, Indonezję, Australię, Kalifornie… Więcej o mojej podróży przeczytasz na moim blogu lovelajf.pl

To nie była tylko podróż do miejsc, ale również w głąb siebie. Jedną z rzeczy, którą jej zawdzięczam to poznanie samej siebie. Może Ci się to wydać banalne… „dziewczyna wyrusza w podróż i odkrywa samą siebie”, ale tak właśnie jest. W codzienności życia rzadko jesteśmy sami ze sobą, a jak już jesteśmy to uciekamy od tego, bo wydaje nam się, że jesteśmy samotni. Uciekamy do ludzi. Przed podróżą nie wiedziałam, kim jestem. Do tej pory byłam – dziewczyną swojego chłopaka, córką, przyjaciółką, kierownikiem w korporacji, chrześcijanką… nie lubiłam się przedstawiać, bo chyba nie wiedziałam, kim do końca jestem. Dziś wiem, kim jestem i już nie czuję się samotna, gdy spędzam czas sama ze sobą. Pielęgnuje te chwilę i cieszę się nimi. Podróż dookoła świata nauczyła mnie również podejmowania decyzji sercem i rozumem, i co ważne zaczęłam wyznaczać sobie cele, których chce i potrzebuje.

Podczas podróży dookoła świata w pojedynkę zrozumiałam, że spełnianie własnych marzeń to za mało, fascynuje mnie wspieranie innych ludzi w spełnianiu marzeń i inspirowanie ich do życia w pełni.

Po powrocie kontynuowałam edukację o rozwoju osobistym. Zapisałam się na studia coachingu i aktualnie, jako mentor i certyfikowany coach – profesjonalnie i z pasją wspieram innych w  odważnym spełnianiu swoich marzeń i po prostu życia po swojemu. 

Czytaj więcej
MaritnaZawadzka3

Mentoring – jak to wygląda?

Wybierając się na mentoring możesz liczyć na dużą dawkę inspiracji. Moją rolą w mentoringu jest stymulować Cię do działania poprzez dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Rozmawiamy o Twoich celach, wymieniamy się pomysłami, omawiamy postępy i koncentrujemy się na dalszym rozwoju. To zazwyczaj długofalowa, regularna współpraca partnerska.

 Jeśli szukasz bodźca, który sprawi że zaczniesz działać to właśnie go znalazłeś 😉

Najczęstsze tematy:

Odwaga do życia

Ścieżka kariery

Wystąpienia publiczne

Promocja i marketing w mediach społecznościowych

Coaching – jak to wygląda?

Lubię mówić, że sesje coachingowe są jak podróżowanie. Określamy kierunek podróży, analizujemy,
 co mamy, co chcemy zabrać w tą podróż i lecimy.  Po drodze życie dostarcza nam wiele niespodzianek,
ale jak jesteśmy wytrwali to docieramy tam gdzie chcemy.

Ta podróż, praca podczas sesji coachingowych poszerza świadomość i krok po kroku prowadzi do realizacji Twojego celu.
Nie przegadujemy sesji, nie rozmawiamy o głupotach, liczysz się tylko Ty i Twój cel.
Pracuję w oparciu o kodeks etyczny i standardy Międzynarodowej Federacji Coachów (ICF).

Najczęstsze tematy:

Lepsza organizacja czasu

Odnalezienie drogi życiowej
i ścieżki kariery

Powrót do pracy
po urodzeniu dziecka

Znalezienie pasji

100% poufności 
100% uwagi na Tobie i temacie, z którym przychodzisz

Do tej pory pomogłam zrealizować setki celów i marzeń moich Klientów,
zarówno biznesowych jak i indywidualnych.

Sesje odbywają się wg Twoich preferencji:

Telefon

Skype

Na żywo

Masz pytania? Napisz do mnie:

albo napisz bezpośrednio: martina.zawadzka@gmail.com bądź zadzwoń +48 506 257 504

W okresie wakacyjnym, cena pojedynczej sesji to 200zł. Proces/ cykl spotkań podlega indywidualnej wycenie.  

Zobacz co u mnie słychać

Copyright lovelajf.pl