Co się zdarzyło w Las Vegas?

Co się zdarzyło w Las Vegas? W Las Vegas można wszystko. Możesz przegrać swoje życie, tracąc oszczędności życia w 30 sekund bądź przełamać złą passe i spełnić najskrytsze marzenia. Dla niektórych miasto szansy, dla innych rozrywki, hazardu i grzechu. A co konkretnie można robić w Vegas? Można…

1.Wziąć ślub

Vegas daje możliwość wzięcia ślubu w 15 minut. Nie potrzebna jest biała suknia, goście ani wesele. Wszystko szybko, pod wpływem alkoholu i bez zbędnych formalności. Co najważniejsze sakrament jest ważny również za granicą wiec wszystko obowiązuje puki śmierć nasz nie rozłączy.

2. Pójść do klubu GoGo

Jeśli nie masz ochoty na wiązanie się z drugą osobą na całe życie możesz wejść na striptiz męski bądź „potańczyć” z bogato obdarzoną przez naturę Panią, która za duży napiwek chętnie dotrzyma Ci towarzystwa. Niezależnie czy jesteś kobietą czy mężczyzną Twoje fantazje zostaną zaspokojone. Dla każdego coś dobrego :)

3. Wygrać w kasynie

Nie sztuką jest znaleźć kasyno w tym mieście, jest ich więcej niż sklepów czy restauracji. Można zainwestować  wypłatę, która właśnie wpłynęła i dorzucić do niej kilka stówek, wygrywając w kości czy w turnieju pokera.

4. Przegrać w kasynie

Fortuna kołem się toczy. Możesz również opróżnić swój portfel szybciej, niż kelnerka przyniesie Ci zamówiony rum z colą. W kasynach drinki są gratis dla graczy (chyba taka nagroda pocieszenia).

Co się zdarzyło w Las Vegas?

5. Kac Vegas

Chyba każdy oglądał i wie co mam na myśli. Możesz szaleć całą noc i na drugi dzień krok po kroku dowiadywać  jak ciekawie było zeszłej nocy. Jedna osoba obrażona, druga próbuje się dowiedzieć co nabroiła.

6. Zaręczyć się

Napis na najwyższym punkcie obserwacyjnym w Las Vegas głosi „2000 couples engaged at this viewpoint annually. You can be the next one”
2000 par rocznie, czyli ok. 5 par zaręczyło się w dniu w którym byliśmy na górze :)

7. Zobaczyć najwspanialsze zabytki Paryża, Rzymu i Nowego Jorku podczas jednego spaceru.

Wieża  Eiffel, najsłynniejsza rzymska fontanna, Statua Wolności - proszę bardzo! To właśnie widok z Twojego hotelowego okna w Vegas.

8. Przejechać się rollercoasterem 921 stóp nad ziemią –

Takie rzeczy tylko w Las Vegas. Kto się odważy? My?

Można również…

9. Kłócić  się o odszkodowanie za wdepnięcie w klejący asfalt.

Klient nasz Pan, a  niezadowolony Klient jest niedopuszczalny.

10. Rozbić kabrioleta i jeszcze na tym zarobić. No comment.  

Zrobiliśmy cztery z wyżej wymienionych możliwości i nie przyznamy się które.

What happens in Las Vegas stays there :) Jakieś pomysły?

Wpisz w komentarzu swoją propozycję 4 rzeczy/numerów z powyższych punktów, które według Ciebie zrobiliśmy w Vegas.  Jeśli jako pierwszy odpowiesz prawidłowo to przywiozę Ci upominek prosto z Las Vegas. Czas start :)

 

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
Google+
Drukuj

Martina Zawadzka, lovelajf.pl

Autorka wpisu

Trener Rozwoju Osobistego, Coach, bloger, minimalistka z pasją do podróżowania. Ulubiony kierunek podróży to Azja. Zakochała się w niej podczas podróży dookoła świata, którą zrealizowała w pojedynkę. Kiedy nie podróżuje, biega i pije zieloną herbatę. Nieustająca poszukiwaczka inspiracji i dzieląca się nią z czytelnikami.

Najnowsze wpisy

Zobacz co u mnie słychać

Copyright lovelajf.pl